Members: 0 member(s)

Shares ?

0

Clicks ?

0

Viral Lift ?

0%

User's Tags

Je to možné ???!!! ... asi ,,ANO"

 • Chápu to dobře že když a pokud by orgány Evropské unie definitivně potvrdily, že je český premiér ve střetu zájmů (jakože dle mého názoru potvrdí), bude se český stát s EU soudit a Babiše obhajovat u Evropského soudního dvora ??? !!! Za čí peníze ??? Kurva DPLDL neměl by se Babiš náhodou soudit on sám, a ne aby se za něj soudila ČR ? Kde to jsme? Kdo to zaplatí ? Samozřejmě že za peníze daňových poplatníků, nás všech, my všichni to zacálujeme !!! To prostě nevymyslíš takovejhle ojeb !!! ANO to je další hustá ojebávka  :-(
   
   
   
  Foto: vlada.cz

  Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO).

   
   

  Pokud by orgány Evropské unie definitivně potvrdily, že je český premiér ve střetu zájmů, bude se český stát soudit. Uvedla to ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová pro iRozhlas.cz.

   
  Článek

  Evropská komise v těchto týdnech finišuje s přípravou finální zprávy, která se týká možného střetu zájmů Andreje Babiše.

  Ministryně Dostálová teď iRozhlasu řekla, že pokud to bude nutné, obrátí se v této věci Česko na Evropský soudní dvůr. „Kdyby tam bylo něco stěžejního a zásadního, s čím má členská země problém, tak asi ano. Proč bychom si to měli nechat líbit, když bychom byli přesvědčeni o tom, že to tak není,“ uvedla ministryně.

  Již v květnu evropští auditoři poslali do Česka předběžné závěry auditu. V nich konstatovali, že premiér Babiš je ve střetu zájmů, ačkoli převedl holding Agrofert do svěřenského fondu.

   

  České úřady se proti předběžným závěrům ohradily, úřad ministryně Dostálové v nich rozporoval údajně „každou větu“. Rozhodování se ale nyní blíží ke konci. Už před prázdninami eurokomisař pro rozpočet Günther Oettinger, který má případ na starosti, dal najevo, že by chtěl mít kauzu uzavřenou ještě za nynější Evropské komise – ta podle odhadů skončí na přelomu roku.

   

   

  Zdroj : https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ministryne-dostalova-stat-se-bude-kvuli-babisovi-i-soudit-81832?fbclid=IwAR3xojUuqR14oIPz3Sn6HrQJGkfz76mEKtt-IOM7N_mD342guvc10McWOBw


4 comments