Members: 0 member(s)

Shares ?

0

Clicks ?

0

Viral Lift ?

0%

správy

 • Co ženy tají o sexu a muži by to chtěli a někdy i měli vědět

  Problém většiny žen spočívá v tom, že v touze po uspokojení partnera nehledí při milování příliš na sebe a mužům sdělují v podstatě jen to, co si myslí, že muži chtějí slyšet. Dost často tak zamlčují věci, které jsou ale pro budoucí vztah stěžejní. Podívejte se s námi, o jaké záležitosti může jít.

  Ne vždy jsou ženy k mužům skutečně upřímné.
   
   

  Ne vždy jsou ženy k mužům skutečně upřímné.

  FOTO: Profimedia.cz

  Dnes 13:35

  das, Novinky

  1. O masturbaci

  Podle posledního průzkumu zveřejněného v odborném magazínu Journal of Sex Research ve věkové kategorii 18-22 let masturbuje 85,5 % žen a 98,9 % mužů.

  Zatímco muži jsou v tomto směru otevření, ženy o daném tématu nerady hovoří a to ani se svými dlouholetými partnery. Mnozí muži tak nemají ani ponětí, že si jejich partnerky kromě sexu s nimi dopřávají i jinou formu sexuálního uspokojení.

  Často se tak děje v okamžiku, kdy ženy při milování s muži nedosahují orgasmu, což jim samozřejmě zatajují. Ale může to být i z důvodu častější touhy po uspokojení. V každém případě není důvod tyto věci před muži tajit. Naopak to může pomoci i při společném milování.

  2. O erotických snech 

  V erotických snech obvykle nevystupují skuteční partneři. Dost často se jedná o přátele, kolegy v práci, obchodní partnery, ale i filmové hrdiny či nejrůznější smyšlené postavy. I proto o těchto snech partneři vůbec nemluví. A podle mnohých odborníků je to dobře.

   

  Tak jako muži by nemuselo udělat dobře, že jeho partnerka v noci s ní o jeho nejlepším kamarádovi, tak ani ženě by nedělalo dobře vědět, že její partner sní např. o její sestře.

  3. O skutečných erotických fantaziích

  Skutečné erotické fantazie nemají obvykle s romantikou nic společného. Rozhodně to není o svíčkách a růžových kvítcích na posteli, ale o stejně peprných a vzrušujících záležitostech, jako je tomu u mužů.

  Přestože se při sexu k podobným věcem ženy obvykle nikdy neodhodlají, ještě to neznamená, že je tyto představy nerajcují. Svěřit se partnerovi přitom nemusí být na škodu, naopak se milování s ním může dostat do zcela jiných dimenzí.

  4. O svých nevěrách ex-partnerům

  Řada mužů na ženy pohlíží tak, že jsou předurčeny k monogamii a víc než kvalitní sex postrádají city. Realita ale může být zcela jiná. Jak ukázalo hned několik studií, až 50 % žen své partnery podvádí a činí tak samozřejmě z více důvodů, vzrušení a sex ale patří mezi ty nejčastější.

  5. O menstruaci 

  Na menstruaci mnoho žen pohlíží jako na trápení. Moc dobře si uvědomují svoji náladovost, podrážděnost, vzteklost či plačtivost a udělaly by cokoli, aby se těmto dnům mohly vyhnout.

  A nejde jen o nálady, ale i křeče a bolesti, které tyto dny občas doprovázejí či věčný stres z toho, aby vložky zachytily skutečně všechnu krev a ta jim neprosákla na oblečení.

  Muži by proto v tomto období měli být shovívaví a neustále nepředhazovat ženám jejich nálady a nedělat si legraci z jejich stavů.

  6. O románcích na jednu noc 

  Muže často zajímá, s kolika partnery měla žena sex. Je naprosto jisté, že pravdu se dozví jen v okamžiku, kdy to bude její poprvé či podruhé, v lepších případech potřetí.

  Pokud žena předtím měla více krátkodobých vztahů či jen jednorázových románků, pak se pravdu nikdy nedozví. Ženy daná čísla vždy krátí na společensky přijatelnější.

  7. O sexu s ex

  Sex s expartnery je pro mnoho párů tabu a podle odborníků je to dobře. Může se zdát, že znát detaily je dobré pro společné milování, ale ve skutečnosti to vzbuzuje jen spoustu nesmyslných domněnek a představ. Navíc každý by si měl být vědom, že může být pro druhého sice největší láskou, kterou doposud zažil, ale už ne tím nejlepším milencem.

  „Řada z nás by ráda znala detaily z předchozího sexuálního života svého protějšku, ale jakmile se to dozví, pak je téměř jisté, že si každý ve své hlavě vytvoří pomyslné video s tím, jaké to asi bylo a tyto představy pak nemůže dostat z hlavy,” upozorňuje pro Daily Mail odbornice na vztahy Tracey Coxová.

  Je tedy jasné, že tyto informace aktuálnímu vztahu vždy spíše ublíží.

  8. O velikosti penisu

  Pokud má muž menší penis než je obvyklý průměr, pak se asi těžko dočká od ženy přiznání, že na to pohlíží jako na nedostatek. Samozřejmě z toho může vzniknout problém z pohledu uspokojení ženy. Ale nemusí tomu tak být vždy, protože penis při milování není tím nejdůležitějším. Při uspokojení ženy často hrají mnohem důležitější roli šikovné prsty a jazyk.

  9. O ideální délce milování

  Mezi muži panuje často představa, že ženy potřebují k uspokojení co možná nejdelší milování a tak své veškeré úsilí věnují tomu, aby své vyvrcholení co nejdéle oddálili a chlubí se hodinovými výkony.

  Jenže to poslední, co ženy opravdu chtějí, je být součástí něčeho takového. Samozřejmě tři minuty k jejich uspokojení mohou být málo, ale mnohdy postačí 10-20 minut. Neustálé přerušování intenzity může naopak způsobit, že uspokojení neprožijí ani po několika hodinách milování.

  Nejdůležitější je, aby se muži dostatečně věnovali předehře, aby u ženy před samotným stykem došlo k dostatečnému zvlhčení pochvy, případně aby použili lubrikanty.

  „Dostatečné zvlhčení pochvy totiž ovlivňuje mnohem víc faktorů než jen skutečnost, zda je či není partner dobrým milencem. Důležité také je, v jaké fázi menstruačního cyklu žena je, jak moc je hydratovaná, jaké užívá léky a jak se celkově cítí,” zdůrazňuje Coxová.

  10. O vibrátorech 

  Vibrace patří mezi nejúčinnější způsoby stimulace klitorisu. U některých žen je to i jediný způsob, jak dosáhnou orgasmu. Proto některé ženy rády používají vibrátory i při milování s partnerem, což odborníci kvitují.

  Muži by tak na vibrátor neměli pohlížet jako na konkurenci, ale jako na pomocníka, který v konečném důsledku nemusí být vzrušující jen pro ženy, ale i pro ně samotné. Jednak už samotný pohled na ženu hrající si s vibrátorem může být velmi vzrušující, stejně tak prožitek z vibrací.