Members: 0 member(s)

Shares ?

0

Clicks ?

0

Viral Lift ?

0%

správy

 • Zoufalý otec kousl krokodýla do nohy, aby vysvobodil svého syna

  Útoky krokodýlů na člověka nejsou na filipínském ostrůvku Balabac ničím neobvyklým. Minulý pátek se tu odehrál další, který však naštěstí měl dobrý konec. Krokodýl se pokoušel odtáhnout dvanáctiletého Diega Abdulhasana, jeho otec však stihl zakročit. V zoufalé snaze syna ochránit krokodýla pokousal na noze. Zvíře syna pustilo a odplavalo pryč.

  Ilustrační foto
   
   

  Ilustrační foto

  FOTO: Profimedia.cz

  Dnes 2:00

  tcs, Novinky

  Drama se odehrálo v jedné z řek na ostrově kolem šesté hodiny večerní. Jak uvedla balabacká police, která o případu informovala, dva synové Tejady Abdulhasana se v tu dobu koupali v řece, zatímco jejich otec se nacházel v domě.

  Ani jeden z chlapců si blížícího se krokodýla nevšiml. Zvíře zaútočilo a chytlo do tlamy staršího z bratrů, dvanáctiletého Diega. Vyděšený chlapec se divoce zmítal, jak se ho krokodýl pokoušel stáhnout pod vodu. Mladší bratr okamžitě běžel k domu, aby přivolal na pomoc otce.

  Jakmile Tejada zaslechl, co se stalo, popadl první věc, co měl po ruce, a běžel k řece. Vyzbrojen dřevěným prknem se vrhl do vody a začal mlátit krokodýla. To ale nemělo prakticky žádný efekt.