Members: 0 member(s)

Shares ?

0

Clicks ?

0

Viral Lift ?

0%

Categories

11 nikdy nejetých BMW E34 nalezeno v Bulharsku

 • 11 nikdy nejetých BMW E34 nalezeno v Bulharsku

   
   
  Foto: Archiv redakce

  11 nikdy nejetých BMW E34 nalezeno v Bulharsku!

   
  dnes 06:00
   

  Máte pocit, že dnešní BMW už nejsou, co bývala? Že už to nejsou ta pravá auta pro řidiče, protože jsou příliš přetechnizovaná? Tak pro vás máme skvělou zprávu: V Bulharsku v jednom skladišti právě našli 11 „nových“ starých BMW řady 5 generace E34, které tam kdosi zapomněl. Stihnete si nějaké ulovit?

   
  Článek

  Pověstná „kouzelná stodola“ vydala další zapomenutý poklad – tentokrát to ale bylo spíš skladiště (v Blagoevgradu v jihozápadním Bulharsku) a místo zrezivělého veterána šlo o 11 nových BMW řady 5 generace E34. Všechna jsou ročník výroby 1994, deset z nich jsou sedany, jeden kombík, většina má pak motorizaci 520i, několik však silnější 525i. Zdroje uvádějí, že vozy byly pořízeny pro půjčovnu automobilů, ale k jejich registraci nikdy nedošlo, takže jsou zcela nejeté.

   
  Foto: Archiv redakce
   
   
   
   

  +8

  To bohužel neznamená, že jsou zcela netknuté – i pod plachtami utrpěly za více než dvě dekády řadu oděrek a drobných poškození, některé mají dokonce rozbité sklo nebo poškozený lak. Jenže na interiérech se zub času ani špatné skladování nijak neprojevilo (některé mají dokonce ještě ochranný potah z továrny) a motory a všechna mechanika jsou naprosto neopotřebované. Pořád moc nechápeme, že s nimi nikdo nikdy nejel…