Members: 0 member(s)

Shares ?

0

Clicks ?

0

Viral Lift ?

0%

Categories

Tajemné rituály pro hezčí rok 2019

 • Tajemné rituály pro hezčí rok 2019: Přivolejte si štěstí!

   
   
  Foto: fizkes, Shutterstock.com
   
  včera 06:00
   
   

  Máte pocit, že by se vám do nového roku hodilo nějaké to štěstíčko navíc? Že se vám smůla lepí na paty a vy byste se jí už sakryš rádi zbavili? Poradíme vám, jak na to, aby byl rok 2019 o ždibec hezčí.

   
  Článek

  S novým rokem vždycky doufáme, že bude ještě lepší než ten právě končící. Samozřejmě, v životě se stávají těžkosti, kterým se člověk prostě nevyhne a musí se s nimi nějak poprat. „Lepší každodenní život“ si ale můžeme zařídit i jednoduše pomocí síly myšlenek a jednoduchých rituálů. Stačí vědět, jak vysílat do světa tu správnou energii, abyste si do života přilákali víc štěstí a přestali přitahovat negativitu. Vše je jen o vnitřním nastavení.

   
   

  Předsevzetí podle vašeho životního čísla

   
   

  Jak si správně přát: Co musíte udělat, aby se vaše tužby splnily?

   

  Přestaňte přitahovat problémy 

  První a zásadní krok je tento: přestaňte si dělat starosti. Jakmile totiž máte plnou hlavu toho, co by se mohlo pokazit, všechnu tuhle negativitu do světa vysíláte a vlastně k sobě ty katastrofy přímo lákáte. Vesmír totiž nerozezná, jestli si něco přejete, nebo se toho naopak bojíte. Zaznamená jen informaci, že na něco často myslíte.

  Negativa tedy zcela vyhoďte z hlavy. Přestaňte si dělat vrásky dopředu. Problémy budete řešit, až skutečně nastanou. Dokud tomu tak není, akorát sami sebe zatěžujete zbytečnou nervozitou a stresem. Ty navíc z člověka vysávají ohromné množství energie, kterou by mohl investovat jinak, mnohem účinněji!