Fóra Hlavní kategorie České a slovenské fórum Výdělek na internetu .PTC - klikačky
  • Téma: Zkoušíme Scarlet-Clicks

Zpět k tématu
    (1 rate)
    • 14. října
    • (Moderator)
      • Poděkování
        7
      • Poděkoval(a)
        111
      • Reputace
        0 0

# 86466

EleKutil - #86259 napsal(a):

Po nemilé zkušenosti, že klikačka Ferdinadz už asi ani testovací zisk nevyplatí, zkouším jiný systém, který mi padnul do oka už jako reklamní banner.
      SCARLET-CLICKS ... jak jsem se na internetu dozvěděl,
      funguje již od roku 2009 a spolehlivě vyplácí, prakticky se jedná o úplně stejnou stránku jako je GTPplanet, stím rozdílem, že je zde o 1$ větší výplatní minimum, tedy 2$. Vzhled stránky je klidný a navodí tak dobré pracovní prostředí. Kliky na reklamy a v scarletgridu jsou ohodnoceny body - za každý klik máte 1 bod, a ty si můžete převést na peníze. Standardní člen zde můžete mít až 100 přímých referralů.

Kdyby chtěl někdo zkoušet se mnou, odkaz je zde:
      Scarlet-Clicks.info

Ve fóru tohoto systému jsem skutešně nalezl aktuální chloubu výplatou na účet:

Dávám tomuto projektu měsíc, maximálně dva a uvidíme :)

pokud vím tak tento projekt běží již dlouho a ve scamu není tak proč jen 2 měsíce

• 24. září
      • Poděkování
        2
      • Poděkoval(a)
        4
      • Reputace
        0 0

# 86327

Tak si zkouším svůj naprogramovaný "poloautomat" na klikání o výhru na ScarletGridu...
      A ejhle, v 18. pokusu ze dvaceti možných, můj auto-klikací projekt zabodoval :)

• 12. září
      • Poděkování
        2
      • Poděkoval(a)
        4
      • Reputace
        0 0

# 86260

Scarlet-Clicks je vzhledově velmi podobná "Ferdovi", jen potvrzení v aktivním banneru bylo s býčími hlavami příjemnější.
      Doufám, že pokud je Ferda nepoctivým systémem, u Scarlet došlo jen k obšlehnutí jádra systému a kosmetickým úpravám.
      Načítané reklamy jsou oproti Ferdovi skutečně jako "Nebe a dudy". Potěšilo mne, že už 100 kliknutí se dá přeměnit na kredit,
      který budeme později investovat a ještě později tedy snad i převádět do některé z peněženek. PayPal by byl ideální ... Payeer to jistí, v nouzi Bitcoinem nepohrdnu.
      Tak doufám, dle prvních dojmů, že skutečně systém bude i po letech nadále vyplácet provizi nově příchozím.

• 12. září
      • Poděkování
        2
      • Poděkoval(a)
        4
      • Reputace
        0 0

# 86259 Zkoušíme Scarlet-Clicks

Po nemilé zkušenosti, že klikačka Ferdinadz už asi ani testovací zisk nevyplatí, zkouším jiný systém, který mi padnul do oka už jako reklamní banner.
      SCARLET-CLICKS ... jak jsem se na internetu dozvěděl,
      funguje již od roku 2009 a spolehlivě vyplácí, prakticky se jedná o úplně stejnou stránku jako je GTPplanet, stím rozdílem, že je zde o 1$ větší výplatní minimum, tedy 2$. Vzhled stránky je klidný a navodí tak dobré pracovní prostředí. Kliky na reklamy a v scarletgridu jsou ohodnoceny body - za každý klik máte 1 bod, a ty si můžete převést na peníze. Standardní člen zde můžete mít až 100 přímých referralů.

Kdyby chtěl někdo zkoušet se mnou, odkaz je zde:
      Scarlet-Clicks.info

Ve fóru tohoto systému jsem skutešně nalezl aktuální chloubu výplatou na účet:

Dávám tomuto projektu měsíc, maximálně dva a uvidíme :)

Legenda ikon a uživatelská práva

• Téma má odpovědi
    Důležité téma
    Nepřečtené téma
    Téma nemá odpovědi
    Uzavřené téma
    BBCode  povoleno
    HTML  povoleno
    You don't have permission to post or reply a topic
    You don't have permission to edit a topic
    You don't have the permission to delete a topic
    You don't have the permission to approve a post
    You don't have the permission to make a sticky on a topic
    You don't have the permission to close a topic
    You don't have the permission to move a topic

Přidat reputaci

Do you want to add reputation for this user by this post?

nebo zrušit