Fóra Hlavní kategorie České a slovenské fórum O rexVoX - připomínky, nápady, tipy, spolupráce
  • Téma: Pro nevěřící Tomáše pár odpovědí - o projektu RexVox

Zpět k tématu
    (0 rates)
    • 6. prosince
      • Poděkování
        231
      • Poděkoval(a)
        92
      • Reputace
        9 0

# 64979

Rexvox je dobrý projekt, který funguje.

• 28. listopadu
      • Poděkování
        0
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        0 0

# 64911

Zdravím,pri prihlasovaní za člena VIP som si zvolila za otca inú osobu,ako som chcela.Chcem vedieť,či sa to dá zmeniť a kde?
    • 15. listopadu
      • Poděkování
        0
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        0 0

# 64805

dobrý den poslala som vám sice email,ale aj tu sa spýtam aké možnosti spolupráce poskytujete brigádne na doma ....s pozdravom ...magdalenka

• 15. listopadu
      • Poděkování
        0
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        0 0

# 64804

dobrý den poslala som vám sice email,ale aj tu sa spýtam aké možnosti spolupráce poskytujete brigádne na doma ....s pozdravom ...magdalenka

• 15. listopadu
      • Poděkování
        0
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        0 0

# 64803

• 15. listopadu
      • Poděkování
        0
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        0 0

# 64802

• 4. října
      • Poděkování
        14
      • Poděkoval(a)
        282
      • Reputace
        9 0

# 64454

Dobrý večer, jestli jste VIP účet napište na info () rexvox . com. Pokud jste běžný uživatel, tak by to mělo jít zde http://www.rexvox.com/members/settings/delete

Vydělávejte body i nákupem na internetu www.voxshop.cz

Důležité informace zde:

1)http://www.rexvox.com/group/18/vox-group-a-s-rex-vox-com

2)Rozcestník zde: http://www.rexvox.com/blogs/5/317

---

Pokud máte dotaz nebo  nějaký problém napište jej do diskuzního fóra. Pokud to nejde napsat do fóra (soukromá data), můžete mě kontaktovat na info () rexvox.com. (prosím nekontaktujte mě kvůli práci, zodpovídám jen za webové stránky).

Pokud máme zjistit chybu a odstranit ji, tak potřebujeme informace. Informace ve smyslu rexvox mi nejede k nalezení chyby nestačí.

Ideální je napsat druh zařízení:

-počítač a systém - win xp, win7,8,9,10 ,

-chytrý telefon, notebook, tablet apod.

-prohlížeč - firefox 20, int. explorer 8, chrome 43 apod., (lze zjistit z menu "nápověda -> O aplikaci" apod.

-konkrétní adresu na které chyba vznikla

-postup jak chyba vznikla (např. po kliknutí na odkaz xy napíše error apod.)

-děje se to i na jiných prohlížečích a zařízeních, nebo jen na jednom

-mnoho problémů lze odstranit vyčištěním paměti prohlížeče, většinou stačí klávesová zkratka CTRL (držet) a k ní ještě zmáčknout F5 (CTRL + F5) některé prohlížeče mívají ale problémy a tak můžete zkusit vymazat paměť přes menu prohlížeče. Podrobné návody jsou zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Aktualizujte_svou_cache

-někdy se stává, že je potřeba restartovat modem, router (vypnout a za pár minut zapnout), případně v paměti si starý obsah stránek drží i poskytovatel internetu, tak se můžete obrátit na něj, aby vymazal proxy cache nebo jejich zařízení.

-Internet Explorer 8 a nižší jsou zastaralé a Rexvox je již nemůže  podporovat a protože byla ukončena podpora i ze strany Microsoft Windows. Pokud máte Win XP a nižší budete muset instalovat jiný prohlížeč např. Firefox nebo Chrome.

• 3. října
      • Poděkování
        0
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        0 0

# 64443

Dobrý den, prosím jak si můžu zrušit registraci?? Děkuji za odpověď

• 8. září
      • Poděkování
        14
      • Poděkoval(a)
        282
      • Reputace
        9 0

# 64218

Dobrý den, telefonní číslo může být použito jen jednou. Zkuste mobil někoho z rodiny. Případně mi napište na info()rexvox.com telefon z kterého Vám to nejde.

Admin

Důležité informace zde:

---

Pokud máte dotaz nebo  nějaký problém napište jej do diskuzního fóra. Pokud to nejde napsat do fóra (soukromá data), můžete mě kontaktovat na info () rexvox.com. (prosím nekontaktujte mě kvůli práci, zodpovídám jen za webové stránky).

Pokud máme zjistit chybu a odstranit ji, tak potřebujeme informace. Informace ve smyslu rexvox mi nejede k nalezení chyby nestačí.

-prohlížeč - firefox 20, int. explorer 8, chrome 43 apod., (lze zjistit z menu "nápověda -> O aplikaci" apod.

-mnoho problémů lze odstranit vyčištěním paměti prohlížeče, většinou stačí klávesová zkratka CTRL (držet) a k ní ještě zmáčknout F5 (CTRL + F5) některé prohlížeče mívají ale problémy a tak můžete zkusit vymazat paměť přes menu prohlížeče. Podrobné návody jsou zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Aktualizujte_svou_cache

-někdy se stává, že je potřeba restartovat modem, router (vypnout a za pár minut zapnout), případně v paměti si starý obsah stránek drží i poskytovatel internetu, tak se můžete obrátit na něj, aby vymazal proxy cache nebo jejich zařízení.

-Internet Explorer 8 a nižší jsou zastaralé a Rexvox je již nemůže  podporovat a protože byla ukončena podpora i ze strany Microsoft Windows. Pokud máte Win XP a nižší budete muset instalovat jiný prohlížeč např. Firefox nebo Chrome.

• Následující uživatelé poděkovali Master za užitečný příspěvek:
    • 7. září
      • Poděkování
        0
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        1 0

# 64214

Dobry večer přeji.Prosim jak se mam stat VIP členem?Nejde mi to přes +420 děkuji za odpověd.

• 13. srpna
      • Poděkování
        6
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        1 0

# 63944

Pokud to opět pošlete normální poštou tak snad dojde.akcii 409 opravdu nemám..Jsem služebně pryč tak ssnad budu na adrese až dojde..pokud by se vám vrátila poštou dejte mi prosím vědět.Děkuji V.G.

Viki

• 12. srpna
      • Poděkování
        6
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        1 0

# 63923

Dobrý den,děkuji za odpověď.Do dnešního dne mi akcie nedošla tak odpovídám a souhlasím z odesíláním doporučeně.

Pro jistotu ještě opakovaně adresu:Vítězslav Grabovský,Váškova 989 Jeseník 79001.

Děkuji za vyřízení Vítězslav G.

Viki

• 9. srpna
      • Poděkování
        20
      • Poděkoval(a)
        254
      • Reputace
        5 0

# 63888

Dobrý den,

omlouvám se, že odpovídám až teď, prověřoval jsem to.
      Ze strany některých akcionářů bylo přání, abychom akcie už nezasílali doporučeně.
      Museli lítat na poštu a často akcie přišly zpět. Od minulého měsíce zasíláme akcie obyčejnou poštou.
      Vaše akcie č. 409 odeslána byla, asi se v poště zatoulala. 

Měl by nastoupit proces tzv. umořování akcií.
      Ztracené akcie se musí umořit podle ust. § 185i občanského soudního řádu.
      To je celkem zdlouhavý a nákladný proces. 

Pokud akcii 409 nenajdete, převedu Vám raději akcii jinou s jiným číslem.
      Akcie Vám budeme nadále zasílat pouze doporučeně.

Dejte mi prosím vědět zda se zasláním jiné akcie souhlasíte.

• 24. července
      • Poděkování
        6
      • Poděkoval(a)
        0
      • Reputace
        1 0

# 63699

Dobrý den,před měsícem jsem požádal o směnu bodů za akcii a ještě mi nepřišla.Jak dlouho to trvá?

Děkuji

Viki

• 12. července
      • Poděkování
        20
      • Poděkoval(a)
        254
      • Reputace
        5 0

# 63555

Seš borec, díky
      Jaroslava Kristovec Volanská - #62764 napsal(a):
      Master - #62757 napsal(a):

Podařilo se nám nahradit dokumenty alternativní aplikací založenou na google. Dokumenty by měly fungovat podobně ikdyž asi ne úplně stejně.

Děkuji...byla by škoda o dokumenty přijít...

• 10. května
      • Poděkování
        948
      • Poděkoval(a)
        718
      • Reputace
        18 0

# 62860

Náhodou se mi zdají lepší a co je hlavní tak jsou při nahrávání a načítání o mnoho rychlejší.

Takže za mne velké díky :-)

• Následující uživatelé poděkovali vlad is za užitečný příspěvek:
    • 3. května
      • Poděkování
        492
      • Poděkoval(a)
        646
      • Reputace
        106 -4

# 62764

Master - #62757 napsal(a):

Podařilo se nám nahradit dokumenty alternativní aplikací založenou na google. Dokumenty by měly fungovat podobně ikdyž asi ne úplně stejně.

Děkuji...byla by škoda o dokumenty přijít...

God is my strength

• 2. května
      • Poděkování
        14
      • Poděkoval(a)
        282
      • Reputace
        9 0

# 62757

Důležité informace zde:

---

• 25. dubna
      • Poděkování
        20
      • Poděkoval(a)
        254
      • Reputace
        5 0

# 62664

To mě taky deptá, ... 
      Anna - #62656 napsal(a):

Docela by mě zajímalo ,proč končí ,křestanské dokumenty,co jsem přečetla tak,vše fungovalo dobře.Jsem spokojena  s projektem Rexvox velmi  A musím poděkovat i správci ,podle mě vše šlo pefektně,.

• 24. dubna
      • Poděkování
        3
      • Poděkoval(a)
        1
      • Reputace
        1 0

# 62656

Docela by mě zajímalo ,proč končí ,křestanské dokumenty,co jsem přečetla tak,vše fungovalo dobře.Jsem spokojena  s projektem Rexvox velmi  A musím poděkovat i správci ,podle mě vše šlo pefektně,.

• 24. dubna
      • Poděkování
        3
      • Poděkoval(a)
        1
      • Reputace
        1 0

# 62655

• 24. dubna
      • Poděkování
        3
      • Poděkoval(a)
        1
      • Reputace
        1 0

# 62654

• 24. dubna
      • Poděkování
        3
      • Poděkoval(a)
        1
      • Reputace
        1 0

# 62653

• 22. dubna
      • Poděkování
        948
      • Poděkoval(a)
        718
      • Reputace
        18 0

# 62622 .

ÁÁÁÁŮŮŮŮŮŮŮŮ.....TO BÓÓÓLÍÍÍÍ !!! u mých dokumentů vím že se k nim lidé - uživatelé našeho RexVoxu vracejí a průběžně je čtou a užívají ... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCH JÓÓÓÓÓ  ... Tak to je docela problém. Vlad is

Tento příspěvek byl upraven vlad is at 22. dubna
    • 22. dubna
      • Poděkování
        231
      • Poděkoval(a)
        92
      • Reputace
        9 0

# 62615

Bylo by škoda o tuto funkcionalitu přijít. Myslím, že by to umenšilo atraktivitu této sítě, která je tímto, co do funkcí konkurenceschopná. Jak velký je problém přejít na jiného dodavatele, který má jinou API (Application Programming Interface) ?

Legenda ikon a uživatelská práva

• Téma má odpovědi
    Důležité téma
    Nepřečtené téma
    Téma nemá odpovědi
    Uzavřené téma
    BBCode  povoleno
    HTML  povoleno
    You don't have permission to post or reply a topic
    You don't have permission to edit a topic
    You don't have the permission to delete a topic
    You don't have the permission to approve a post
    You don't have the permission to make a sticky on a topic
    You don't have the permission to close a topic
    You don't have the permission to move a topic

Přidat reputaci

Do you want to add reputation for this user by this post?

nebo zrušit