Forums Hlavní kategorie České a slovenské fórum O rexVoX - připomínky, nápady, tipy, spolupráce
  • Topic: Pro nevěřící Tomáše pár odpovědí - o projektu RexVox

Back To Topics
    (0 rates)
    • April 25, 2017
      • Post(s)
        433
      • Thank(s)
        20
      • cR(s)
        7 0

# 62664

To mě taky deptá, ... 
      Anna - #62656 napsal(a):

Docela by mě zajímalo ,proč končí ,křestanské dokumenty,co jsem přečetla tak,vše fungovalo dobře.Jsem spokojena  s projektem Rexvox velmi  A musím poděkovat i správci ,podle mě vše šlo pefektně,.

• April 24, 2017
      • Post(s)
        4
      • Thank(s)
        3
      • cR(s)
        1 0

# 62656

Docela by mě zajímalo ,proč končí ,křestanské dokumenty,co jsem přečetla tak,vše fungovalo dobře.Jsem spokojena  s projektem Rexvox velmi  A musím poděkovat i správci ,podle mě vše šlo pefektně,.

• April 24, 2017
      • Post(s)
        4
      • Thank(s)
        3
      • cR(s)
        1 0

# 62655

• April 24, 2017
      • Post(s)
        4
      • Thank(s)
        3
      • cR(s)
        1 0

# 62654

• April 24, 2017
      • Post(s)
        4
      • Thank(s)
        3
      • cR(s)
        1 0

# 62653

• April 22, 2017
      • Post(s)
        1,886
      • Thank(s)
        1,581
      • cR(s)
        21 0

# 62622 .

ÁÁÁÁŮŮŮŮŮŮŮŮ.....TO BÓÓÓLÍÍÍÍ !!! u mých dokumentů vím že se k nim lidé - uživatelé našeho RexVoxu vracejí a průběžně je čtou a užívají ... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCH JÓÓÓÓÓ  ... Tak to je docela problém. Vlad is

This post was edited by Vladis Vlad is Vládis at April 22, 2017
    • April 22, 2017
      • Post(s)
        168
      • Thank(s)
        247
      • cR(s)
        9 0

# 62615

Bylo by škoda o tuto funkcionalitu přijít. Myslím, že by to umenšilo atraktivitu této sítě, která je tímto, co do funkcí konkurenceschopná. Jak velký je problém přejít na jiného dodavatele, který má jinou API (Application Programming Interface) ?

• April 21, 2017
      • Post(s)
        410
      • Thank(s)
        14
      • cR(s)
        10 0

# 62610

Není, ale schylovalo se k tomu již nějaký čas, kdy  nepovolovali nové registrace.

Záloha by se musela udělat ručně a to není v našich silách. Překlopení na nového dodavatele není možná, protože jestli existuje, tak s jiným API připojením.

Vydělávejte body i nákupem na internetu www.voxshop.cz

Důležité informace zde:

1)http://www.rexvox.com/group/18/vox-group-a-s-rex-vox-com

2)Rozcestník zde: http://www.rexvox.com/blogs/5/317

---

Pokud máte dotaz nebo  nějaký problém napište jej do diskuzního fóra. Pokud to nejde napsat do fóra (soukromá data), můžete mě kontaktovat na info () rexvox.com. (prosím nekontaktujte mě kvůli práci, zodpovídám jen za webové stránky).

Pokud máme zjistit chybu a odstranit ji, tak potřebujeme informace. Informace ve smyslu rexvox mi nejede k nalezení chyby nestačí.

Ideální je napsat druh zařízení:

-počítač a systém - win xp, win7,8,9,10 ,

-chytrý telefon, notebook, tablet apod.

-prohlížeč - firefox 20, int. explorer 8, chrome 43 apod., (lze zjistit z menu "nápověda -> O aplikaci" apod.

-konkrétní adresu na které chyba vznikla

-postup jak chyba vznikla (např. po kliknutí na odkaz xy napíše error apod.)

-děje se to i na jiných prohlížečích a zařízeních, nebo jen na jednom

-mnoho problémů lze odstranit vyčištěním paměti prohlížeče, většinou stačí klávesová zkratka CTRL (držet) a k ní ještě zmáčknout F5 (CTRL + F5) některé prohlížeče mívají ale problémy a tak můžete zkusit vymazat paměť přes menu prohlížeče. Podrobné návody jsou zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Aktualizujte_svou_cache

-někdy se stává, že je potřeba restartovat modem, router (vypnout a za pár minut zapnout), případně v paměti si starý obsah stránek drží i poskytovatel internetu, tak se můžete obrátit na něj, aby vymazal proxy cache nebo jejich zařízení.

-Internet Explorer 8 a nižší jsou zastaralé a Rexvox je již nemůže  podporovat a protože byla ukončena podpora i ze strany Microsoft Windows. Pokud máte Win XP a nižší budete muset instalovat jiný prohlížeč např. Firefox nebo Chrome.

• April 21, 2017
      • Post(s)
        168
      • Thank(s)
        247
      • cR(s)
        9 0

# 62603

To není dobrá zpráva. Co udělat zálohu a oslovit jiného poskytovatele?

• April 21, 2017
      • Post(s)
        410
      • Thank(s)
        14
      • cR(s)
        10 0

# 62600

Dobrý den.

Poskytovatel služby "dokumenty" http://www.rexvox.com/documents/home bohužel ukončil poskytování této služby a definitivně ji vypne 15.5.2017.

Což povede pravděpodobně k tomu, že uložené dokumenty budou smazány a nebudou tak již dostupné ani zde na rexvoxu.

Jestli jsou pro někoho dokumenty důležité a nemáte je v originále, tak si je do data 15.5.2017 můžete ještě stáhnout.

Originální zpráva od dodavatele:

We are permanently shutting down the Scribd API on May 15, 2017. All private documents in API accounts that are not converted to public status by May 15, 2017 date will be deleted from our system.

Důležité informace zde:

---

Pokud máte dotaz nebo  nějaký problém napište jej do diskuzního fóra. Pokud to nejde napsat do fóra (soukromá data), můžete mě kontaktovat na info () rexvox.com. (prosím nekontaktujte mě kvůli práci, zodpovídám jen za webové stránky).

Pokud máme zjistit chybu a odstranit ji, tak potřebujeme informace. Informace ve smyslu rexvox mi nejede k nalezení chyby nestačí.

-prohlížeč - firefox 20, int. explorer 8, chrome 43 apod., (lze zjistit z menu "nápověda -> O aplikaci" apod.

-mnoho problémů lze odstranit vyčištěním paměti prohlížeče, většinou stačí klávesová zkratka CTRL (držet) a k ní ještě zmáčknout F5 (CTRL + F5) některé prohlížeče mívají ale problémy a tak můžete zkusit vymazat paměť přes menu prohlížeče. Podrobné návody jsou zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Aktualizujte_svou_cache

-někdy se stává, že je potřeba restartovat modem, router (vypnout a za pár minut zapnout), případně v paměti si starý obsah stránek drží i poskytovatel internetu, tak se můžete obrátit na něj, aby vymazal proxy cache nebo jejich zařízení.

-Internet Explorer 8 a nižší jsou zastaralé a Rexvox je již nemůže  podporovat a protože byla ukončena podpora i ze strany Microsoft Windows. Pokud máte Win XP a nižší budete muset instalovat jiný prohlížeč např. Firefox nebo Chrome.

• March 30, 2017
      • Post(s)
        168
      • Thank(s)
        247
      • cR(s)
        9 0

# 62371

Dividendy přišli v pořádku. Děkuji.

• March 30, 2017
      • Post(s)
        433
      • Thank(s)
        20
      • cR(s)
        7 0

# 62369

A tady nakupujte fest http://www.voxshop.cz
      je tam 250 eshopů a dá se vybrat prakticky všecko.

Vox body se jenom pohrnou a můžete směnit za kč i akcie ...

• March 30, 2017
      • Post(s)
        433
      • Thank(s)
        20
      • cR(s)
        7 0

# 62368

Akcionáři kteří změnili konto, a jsou nedostupní o dividendu nepřijdou.
      Zůstává u nás. Kdykoli změníme číslo účtu v seznamu akcionářů a dividendu pošleme.

Někteří akcionáři se zatím nezapsali do seznamu akcionářů vůbec.
      Dividenda nesmí být vyplacena v hotovosti ani složenkou.

• March 30, 2017
      • Post(s)
        433
      • Thank(s)
        20
      • cR(s)
        7 0

# 62367

Na to úsilí to není tak moc. Někteří dělali míň a maj víc. Štěstí či co ?

Na transparentním účtu dividendy odešly jak se dívám https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2000253648

Jestli jste měl akcie v tom samém období jak já, tak by snad měly přijít :)

Jinak jestli se někdo chce registrovat pod mým referralem (otcem), tak může ZDE

Díky

Jelikož jsem si body nechal vyplácet v akciích, tak jich mám několik, dividenda pak za ten rok stojí za to.

• March 30, 2017
    • (Moderator)
      • Post(s)
        524
      • Thank(s)
        24
      • cR(s)
        9 0

# 62366 .

vacnemo - #62365 napsal(a):

Jdu se podívat na svůj účet, snad budu mít důvod k radosti jako Vy. :-)

Na transparentním účtu dividendy odešly jak se dívám https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2000253648

Jestli jste měl akcie v tom samém období jak já, tak by snad měly přijít :)

Jinak jestli se někdo chce registrovat pod mým referralem (otcem), tak může ZDE

Díky

Jelikož jsem si body nechal vyplácet v akciích, tak jich mám několik, dividenda pak za ten rok stojí za to.

This post was edited by Pavel Dostál at March 30, 2017

Důležité informace zde:

• March 30, 2017
      • Post(s)
        168
      • Thank(s)
        247
      • cR(s)
        9 0

# 62365

Jdu se podívat na svůj účet, snad budu mít důvod k radosti jako Vy. :-)

• March 30, 2017
    • (Moderator)
      • Post(s)
        524
      • Thank(s)
        24
      • cR(s)
        9 0

# 62364

Zdravím,

obdržel jsem na účet dividendy za akcie Vox group, as

Díky za ně.

Důležité informace zde:

• March 21, 2017
      • Post(s)
        1,624
      • Thank(s)
        1,075
      • cR(s)
        41 -2

# 62281

Lubomír Martin Dostál - #62271 napsal(a):
      dobrý den,
      ne, hodnota stávající akcie se nesnížila. To bychom byli trošičku vypečení.
      Hodnoty akcií jsou dvoje. Emisní - ta je vyznačená na akcii. (naše akcie 100 kč)
      V den emise tyto akcie mají skutečně tuto hodnotu, musejí být kryty peněžním vkladem,
      nebo vkladem nějaké znalcem oceněné nemovitosti.
      Posléze v průběhu času se tato emisní hodnota akcie mění podle hospodářského výsledku firmy.
      Může prudce růst, ale i klesnout na 0.
      Hodnota akcie tedy záleží na hospodaření firmy, ale zejména na tom, jaký je o ni zájem.
      Příklad: stávající akcie, které máte mají hodnotu ca. 165 kč., protože jsou lidé ochotni je takto nakoupit.
      Stávající akcie, které máte nemůžete vyměnit za nové. Ty staré vám vždycky zůstanou, dokud je neprodáte.
      Ve společnosti Vox Group, a.s. byl navýšen základní kapitál o 1.000.000. kč. Firma se reálně zhodnotila.
      Má větší hodnotu. Každý dosavadní akcionář může, ale nemusí upsat nové akcie. Má ale právo jen na patřičný podílnových akcií.
      Pokud nové akcie upíšete, získáte další nové podíly k už stávakícím akciím, které vám zůstanou.
      Protože vkládáte své vlastní peníze, musím vás upozornit, že váš vklad bude použit k dalšímu podnikání a že se může stát, že firma nebude vyplácet dividendy, nebo může čistě teoreticky i zkrachovat.
      To vám nikdo neřekne, jak to bude. Proto vám nedoporučuji vkládat vlastní peníze a raději si akcie pořídit bez rizika
      Na druhé straně ale před složením emisního kurzu skoro celou sumu dostanete na Vaše konto jako dividendu za rok 2015. :-D
      Nejsem ekonom, ale snad to selským rozumem takto bude dobře.
      zdena venclova - #62263 napsal(a):

Dobrý den,nevím jestli tomu dobře rozumím,stávající hodnota akcie se snížila ze 100Kč na 50Kč,tzn. že já si mohu nové akcie doplatit,nebo vyměnit 2 kusy za 1 nový?

Děkuji za odpvěď,zdravím Venclová

Děkuji za odpověď a zdravím Venclová Zd.

• March 20, 2017
      • Post(s)
        433
      • Thank(s)
        20
      • cR(s)
        7 0

# 62271 .

dobrý den,
      ne, hodnota stávající akcie se nesnížila. To bychom byli trošičku vypečení.
      Hodnoty akcií jsou dvoje. Emisní - ta je vyznačená na akcii. (naše akcie 100 kč)
      V den emise tyto akcie mají skutečně tuto hodnotu, musejí být kryty peněžním vkladem,
      nebo vkladem nějaké znalcem oceněné nemovitosti.
      Posléze v průběhu času se tato emisní hodnota akcie mění podle hospodářského výsledku firmy.
      Může prudce růst, ale i klesnout na 0.
      Hodnota akcie tedy záleží na hospodaření firmy, ale zejména na tom, jaký je o ni zájem.
      Příklad: stávající akcie, které máte mají hodnotu ca. 165 kč., protože jsou lidé ochotni je takto nakoupit.
      Stávající akcie, které máte nemůžete vyměnit za nové. Ty staré vám vždycky zůstanou, dokud je neprodáte.
      Ve společnosti Vox Group, a.s. byl navýšen základní kapitál o 1.000.000. kč. Firma se reálně zhodnotila.
      Má větší hodnotu. Každý dosavadní akcionář může, ale nemusí upsat nové akcie. Má ale právo jen na patřičný podílnových akcií.
      Pokud nové akcie upíšete, získáte další nové podíly k už stávakícím akciím, které vám zůstanou.
      Protože vkládáte své vlastní peníze, musím vás upozornit, že váš vklad bude použit k dalšímu podnikání a že se může stát, že firma nebude vyplácet dividendy, nebo může čistě teoreticky i zkrachovat.
      To vám nikdo neřekne, jak to bude. Proto vám nedoporučuji vkládat vlastní peníze a raději si akcie pořídit bez rizika
      Na druhé straně ale před složením emisního kurzu skoro celou sumu dostanete na Vaše konto jako dividendu za rok 2015. :-D
      Nejsem ekonom, ale snad to selským rozumem takto bude dobře.
      zdena venclova - #62263 napsal(a):

Dobrý den,nevím jestli tomu dobře rozumím,stávající hodnota akcie se snížila ze 100Kč na 50Kč,tzn. že já si mohu nové akcie doplatit,nebo vyměnit 2 kusy za 1 nový?

This post was edited by Lubomír Martin Dostál at March 20, 2017
    • March 20, 2017
      • Post(s)
        433
      • Thank(s)
        20
      • cR(s)
        7 0

# 62268

První kolo slouží k úpisu nových akcií podle jednotlivých podílů.
      Například pokud máte dnes 10 akcií za 100 kč máte právo upsat max. 10 akcií za 50 kč.
      Druhé kolo slouží k tomu, že akcie, které nikdo nechtěl, může upsat někdo jiný.

Stačí nám e-mail, že máte zájem o nové akcie a o kolik. + zaslat v termínu Váš vklad na naše konto.
      Zde musím trochu upozornit, že to firma dělá z povinnosti vůči zákonu.
      Ve chvíli, kdy  svůj vklad zašlete, hotovost riskujete. Může se stát, že už peníze neuvidíte.
      Společnost Váš vklad použije pro další podnikání. 
      Dividendy mohou přijít, ale nemusí stejně jako u akcií jiných společností.
      Proto to nedoporučuji. V podstatě je to v rozporu s naším cílem  bezrizikového podnikání.

vacnemo - #62260 napsal(a):

Pokud bych měl zájem o koupi akcií dle přednostního práva v 1 nebo 2 kole úpisu, musím být fyzicky přítomen při realizaci koupě v sídle společnosti, když je zřejmé že platba akcie proběhne bezhotovostně? Stačí písemný projev zájmu?

Děkuji za odpověď.

• March 19, 2017
      • Post(s)
        1,624
      • Thank(s)
        1,075
      • cR(s)
        41 -2

# 62263

• March 19, 2017
      • Post(s)
        168
      • Thank(s)
        247
      • cR(s)
        9 0

# 62260

Pokud bych měl zájem o koupi akcií dle přednostního práva v 1 nebo 2 kole úpisu, musím být fyzicky přítomen při realizaci koupě v sídle společnosti, když je zřejmé že platba akcie proběhne bezhotovostně? Stačí písemný projev zájmu?

Děkuji za odpověď.

• March 19, 2017
      • Post(s)
        433
      • Thank(s)
        20
      • cR(s)
        7 0

# 62259 .

Dobrý den,

často kladené otázky:

Říkali jste, že akcie rozdáváte zadarmo, proč chcete teď platit ?
      Akcie opravdu rozdáváme zdarma za aktivitu, propagaci, strategii, zprostředkování, práci, nákup a prodej zboží. 
      K navýšení základního kapitálu úpisem nových akcií bude čas od času docházet. 
      Každá akciová společnost, která chce svůj základní kapitál takto navýšit, musí ze zákona nově emitované akcie
      nejprve nabídnout svým stávajícím akcionářům.
      Akcionáři nejsou povinni nové akcie upsat. 

Kolik akcií si mohu upsat ?
      Základní kapitál společnosti byl 2.000.000 kč. Na valné hromadě bylo usneseno zvýšení zk o 1.000.000 kč.
      Tedy o 1/2 původní výše. Nová emise akcií je upisována podle jednotlivých podílů akcionářů.
      1 původní akcie o jm. hodnotě 100 kč odpovídala podílu 1 dvacetitisícině.
      Na 1 starou stokorunovou akcii tedy připadá 1.000.000 kč: 20.000 = jedna akcie ve jm. hodnotě 50 kč.
      Za každou jednu (á 100 kč) starou akcii můžete upsat jednu novou akcii á 50 kč.

Jak to bude s dividendami ?
      Výplata dividend za rok 2015 byla valnou hromadou schválena.
      viz notářský zápis http://www.voxgroup.cz/dokumenty/zapisVH2017.pdf 
      Dividenda bude vyplacena každému akcionáři, který vlastnil akcie společnosti v rozhodný den.
      Rozhodný den byl stanoven na 30.6. 2016
      Dividenda může být podle zákona akcionáři vyplacena POUZE NA JEHO bankovní účet.
      Nesmí být vyplácena v hotovosti, ani složenkou.
      Dividenda bude vyplacena na bankovní konto akcionáře do 31.3. 2017.
      Pokud platba nedorazí, kontaktujte mne. voxgroup@email.cz.

Měl bych zájem o nové akcie. Co mám udělat ?
      Pokud jste vlastníkem stávajících akcií společnosti, můžete se zúčastnit
      1. a 2. kola úpisu nově emitovaných akcií. zde http://www.voxgroup.cz/dokumenty/prednostnipravo2017.pdf 
      Musíte splatit celý emisní kurz na konto společnosti, 
      2000253648/2010 (IBAN: CZ7720100000002000253648, SWIFT: FIOBCZPPXXX)

vedeného u Fio banka,a.s.

:-D

This post was edited by Lubomír Martin Dostál at March 19, 2017
    • January 23, 2017
      • Post(s)
        433
      • Thank(s)
        20
      • cR(s)
        7 0

# 61738 .

Dne  28.2. 2017 v 15 hodin se bude konat valná hromada společnosti Vox Group, a.s.

- pozvánku na aktuální valnou hromadu naleznete vždy zde www.voxgroup.cz/valnahromada
      - pokud se nezúčastníte o dividendy ze zákona přijít nemůžete, výplatu podílu na zisku musejí dostat všichni akcionáři nebo nikdo
      - na valných hromadách se mohou zúčastnit pouze akcionáři společnosti Vox Group, a.s., nebo  jejich pověření zástupci
      - na valných hromadách lze ze zákona hlasovat pouze o návrzích, které naleznete v pozvánce
      - před valnou hromadou je možná změna anonymních akcií na akcie na jméno a zápis do seznamu akcionářů (to lze učinit i e-mailem, poštou, nebo návštěvou v sídle)
      - dividenda za rok 2015 ve výši 1.000.000 kč před zdaněním odhlasována s největší pravděpodobností bude
      - navýšení základního kapitálu a nová emise akcií odhlasována s největší pravděpodobností bude
      - odhlasování ostatních návrhů dle pozvánky s největší pravděpodobností bude
      - dividenda smí být vyplácena  pouze ve výši jednotlivých podílů (akcií)
      - dividenda smí být dle zákona vyplacena  pouze na bankovní účet akcionáře vedený v seznamu akcionářů společnosti
      - seznam akcionářů vede ze zákona společnost Vox Group,a.s. a nachází se v sídle společnosti
      - v seznamu akcionářů musí být uvedeno jméno, přijmení, r.č., bydliště, e-mail a bankovní účet akcionáře
      - zda se v tomto seznamu nacházíte poznáte podle toho zápisu na Vaší akcii, musí tam být Vaše Jméno
      - pokud jste vlastníkem akcií, které Vaše jméno neobsahují, musíte se nechat zapsat do seznamu akcionářů. pište apool@rexvox.com
      - zašlete nám prosím čísla Vašich akcií, jméno, přijmení, adresu trvalého bydliště, r.č. (nebo pro cizince datum narození), e-mail, číslo bankovního účtu 
      - dividendu pro fyzické osoby zdaňuje společnost Vox Group, a.s.
      - dividendy se vyplácejí ze zisku společnosti
      - rozhodný den pro výplatu dividend byl stanoven na 30. června 2016 (kdo vlastnil akcii v tento den, obdrží dividendu za rok 2015)
      - dividenda bude vyplacena nejpozději do 31.3. 2017 automaticky na konto akcionáře
      - výplata dividend je užitečná pro zvýšení zájmu a motivace jednotlivých akcionářů získat další akcie za jednotlivé aktivity
      - výplata dividend rozdělí zisk společnosti a zamezuje tím investici do nějakého výrobního prostředku (třeba kamionu)
      - v letech nerozdělení zisku se zisk neztrácí. Společnost investje a tím se navyšuje hodnota podílu jednotlivých akcionářů

Všechny dotazy prosím směřujte do tohoto diskuzního fóra, nepište prosím administrátorovi.

This post was edited by Lubomír Martin Dostál at January 24, 2017

Icon Legend and Forum Rights

• Topic has replies
    Hot topic
    Topic unread
    Topic doesn't have any replies
    Closed topic
    BBCode  is opened
    HTML  is opened
    You don't have permission to post or reply a topic
    You don't have permission to edit a topic
    You don't have the permission to delete a topic
    You don't have the permission to approve a post
    You don't have the permission to make a sticky on a topic
    You don't have the permission to close a topic
    You don't have the permission to move a topic

Add Reputation

Do you want to add reputation for this user by this post?

or cancel