Fóra Hlavní kategorie České a slovenské fórum Diskuzní klub
  • Téma: Imigrační politika ČR a EU

Zpět k tématu
    (1 rate)
    • 22. srpna 2015
      • Poděkování
        1 328
      • Poděkoval(a)
        956
      • Reputace
        20 0

# 53125 Untitled title

Hmmm , hmmm a mám ještě další nápady. Hi hi hi

• 22. srpna 2015
      • Poděkování
        1 328
      • Poděkoval(a)
        956
      • Reputace
        20 0

# 53124 Untitled title

Už víte? také vás to napadlo? no ano, ano bylo by docela dobré spočítat, kolik stojí už teď a dobudoucna ještě budou stát imigranti - utečenci  a vůbec celá ta invaze, ta vlna co se do Evropy hrne (a vracet se rozhodně nebudou, jelikož se sem hrnou usadit natrvalo). Myslím, že by se možná, co možná , určitě,  celé té slavné EU finančně vyplatilo, pár těch ostrovů zakoupit a tam je okamžitě bez rozdílu začít lifrovat, tam ať se ukážou, jak se o sebe umí postarat, jak umí pracovat a jak spolu mezi sebou budou vycházet. Utíkají přeci před smrtí, zachraňují si přece holý život ... je to tak doufám, jiný důvod přece nemají, že, nebo né?  (nebo že by v tom bylo něco jiného?). A tam když už, tak je začít filtrovat a pečlivě, ale opravdu pečlivě vybírat, koho na pevninu ta naše přeslavná EU vezme a koho ne. I když si myslím, že život by měli zachráněný, a tak by tam bez problému mohli i zůstat.

Tento příspěvek byl upraven Vladis Vlad is Vládis at 22. srpna 2015
    • 22. srpna 2015
      • Poděkování
        1 328
      • Poděkoval(a)
        956
      • Reputace
        20 0

# 53123 Untitled title

Nedávno jsem četl že Řecko prodává hodně svých ostrovů, aby se zbavilo alespoň nějaké části svých dluhů s nekřesťanským úrokem (což jim bude stějně asi na 2 věci na  HVN a na nic, jelikož z toho se už nevyhrabou a akorát přijdou o území, můj subjektivní názor samozřejmě), jo a prodává je prý takzvaně za hubičku :-) . Co myslíte, na co asi myslím ? 

Tento příspěvek byl upraven Vladis Vlad is Vládis at 2. listopadu 2015
    • 21. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 53121 Untitled title

no napríklad na Slovensku chteli,aby mohli prijat jen ty,co mají kres

ťanskou víru,aby se snadneji začlenili,protože tam žádné mešity nejsou-samozrejme USA ihned byla proti tomu-že prý se jedná o diskriminaci-navíc členské státy EU mají pridelený počet,který musí prijmout ať už chtejí nebo ne

• 21. srpna 2015
      • Poděkování
        932
      • Poděkoval(a)
        987
      • Reputace
        52 -1

# 53108 Migrace

NO já jsem za,aby se pomáhalo tam,kde žijí . Nejsem příznivcem aby  se tu přijímali tisíce migrantů a to z toho důvodu,že mám obavy z islamistů. Vyhrožovali že zničí Evropu a toho se bojím. Potom také máme svých nezaměstnaných dost a bezdomovců. Nemocné děti,na které se sbírají víčka. Není dost na zvašování minimální mzdy a na důchody. Problémů ve své zemi máme dost a ještě migrace?  Většinou migrují muži.Rodin tolik není. A potom,co dělají ve Francii i Itálii? Nepokoje,kriminalita stopají. Bojím se i znásilňování žen. Prostě  nejsem zastánce migrace jako takové,že sem přijde několik tisíc  lidí,hlavně mužů. Pomáhejme jim,ale v jejich zemi.

Vlasta(vlastina2312)

• 7. srpna 2015
      • Poděkování
        1 582
      • Poděkoval(a)
        766
      • Reputace
        13 0

# 52599

JESETER - #52598 napsal:
      DNES JSEM ZUSTAL uplne zaražený ,když jsem si prečetl vyjádrení šeských muslimu,kterí nabádají ty,kterým se nelíbí islám,aby opustili repupliku-dal jsem toto do souboru pod názvem šok-mužete si o tom prečíst víc
      a týmto to určite neskončí
    • 6. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 52598

DNES JSEM ZUSTAL uplne zaražený ,když jsem si prečetl vyjádrení šeských muslimu,kterí nabádají ty,kterým se nelíbí islám,aby opustili repupliku-dal jsem toto do souboru pod názvem šok-mužete si o tom prečíst víc
    • 4. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 52496

vlad is - #46379 napsal:
      Já bych je nepřijímal, podívejme se co muslimové vyvádí po celé Evropě, pomáhat se dá i jinak než poskytovat azyl.
      samozrejme,když budeme k nim takto,tak za chvíli budeme migrovat my
    • 4. srpna 2015
      • Poděkování
        1 582
      • Poděkoval(a)
        766
      • Reputace
        13 0

# 52495

JESETER - #52494 napsal:
      vlad is - #46379 napsal:
      Já bych je nepřijímal, podívejme se co muslimové vyvádí po celé Evropě, pomáhat se dá i jinak než poskytovat azyl.
      SAMOZREJME,protože když se s nimi bude takto jednat,tak za nedlouho budeme migrovat my

smutné, ale ...
    • 4. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 52494

vlad is - #46379 napsal:
      SAMOZREJME,protože když se s nimi bude takto jednat,tak za nedlouho budeme migrovat my
    • 4. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 52491

Gerbelova Gerbelova - #51831 napsal:
      Tu v Europe sa idu emegranti burit.Prečo sa neburili vo svojej krajne-ked im tam ubližovali?Maly si tam branit svoju vlast-nie tu v Europe si riešia svoje komplexi.
      jednoduchý-zatoužili po zmene a tou je EVROPA-NO a my BUH VíKDE SKONčíME-bourí se protože tady se už cítí být doma
    • 4. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 52487

Jan Krátoška - #52101 napsal:
      Když chce někdo z našich lidí vycestovat, tak se musí vždy a všude přizpůsobit a v žádných z islámských zemí by nám ústupky nedělali. To co dělá Evropa je naprosto stupidní.
      je to prinejmenším-začátek konce
    • 24. července 2015
      • Poděkování
        1
      • Poděkoval(a)
        10
      • Reputace
        1 0

# 52101

Když chce někdo z našich lidí vycestovat, tak se musí vždy a všude přizpůsobit a v žádných z islámských zemí by nám ústupky nedělali. To co dělá Evropa je naprosto stupidní.
    • 18. července 2015
      • Poděkování
        134
      • Poděkoval(a)
        22
      • Reputace
        0 0

# 51831

Tu v Europe sa idu emegranti burit.Prečo sa neburili vo svojej krajne-ked im tam ubližovali?Maly si tam branit svoju vlast-nie tu v Europe si riešia svoje komplexi.
    • 22. února 2015
      • Poděkování
        1 582
      • Poděkoval(a)
        766
      • Reputace
        13 0

# 46389

V rámci demokracie sa môžme dočkať čohokoľvek
    • 21. února 2015
    • (Moderator)
      • Poděkování
        24
      • Poděkoval(a)
        317
      • Reputace
        9 0

# 46380

No ještě jim můžeme pomoci válčit, aby mohli ve své zemi zůstat, ale to se nelíbí zase jiným. Moc variant není.

Vydělávejte body i nákupem na internetu www.voxshop.cz

Důležité informace zde:

1)http://www.rexvox.com/group/18/vox-group-a-s-rex-vox-com

2)Rozcestník zde: http://www.rexvox.com/blogs/5/317

Pokud máte dotaz nebo  nějaký problém napište jej do diskuzního fóra. Pokud to nejde napsat do fóra (soukromá data), můžete mě kontaktovat na info () rexvox.com. (prosím nekontaktujte mě kvůli práci, zodpovídám jen za webové stránky).

Pokud máme zjistit chybu a odstranit ji, tak potřebujeme informace. Informace ve smyslu rexvox mi nejede k nalezení chyby nestačí.

Ideální je napsat druh zařízení:

-počítač a systém - win xp, win7,8,9,10 ,

-chytrý telefon, notebook, tablet apod.

-prohlížeč - firefox 20, int. explorer 8, chrome 43 apod., (lze zjistit z menu "nápověda -> O aplikaci" apod.

-konkrétní adresu na které chyba vznikla

-postup jak chyba vznikla (např. po kliknutí na odkaz xy napíše error apod.)

-děje se to i na jiných prohlížečích a zařízeních, nebo jen na jednom

-mnoho problémů lze odstranit vyčištěním paměti prohlížeče, většinou stačí klávesová zkratka CTRL (držet) a k ní ještě zmáčknout F5 (CTRL + F5) některé prohlížeče mívají ale problémy a tak můžete zkusit vymazat paměť přes menu prohlížeče. Podrobné návody jsou zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Aktualizujte_svou_cache

-někdy se stává, že je potřeba restartovat modem, router (vypnout a za pár minut zapnout), případně v paměti si starý obsah stránek drží i poskytovatel internetu, tak se můžete obrátit na něj, aby vymazal proxy cache nebo jejich zařízení.

-Internet Explorer 8 a nižší jsou zastaralé a Rexvox je již nemůže  podporovat a protože byla ukončena podpora i ze strany Microsoft Windows. Pokud máte Win XP a nižší budete muset instalovat jiný prohlížeč např. Firefox nebo Chrome.

• 21. února 2015
      • Poděkování
        1 328
      • Poděkoval(a)
        956
      • Reputace
        20 0

# 46379

Tento příspěvek byl upraven Vladis Vlad is Vládis at 23. srpna 2015
    • 30. ledna 2015
      • Poděkování
        1 582
      • Poděkoval(a)
        766
      • Reputace
        13 0

# 45973

asi to necháme na osud
    • 24. ledna 2015
    • (Moderator)
      • Poděkování
        24
      • Poděkoval(a)
        317
      • Reputace
        9 0

# 45883

Ano bod 1, je to nereálný kvůli lidské chamtivosti. Ale nastavení pravidel a zákonů v jednotlivých zemích by reálné mohly být a nic jiného stejně nezbude. V opačném případě si musíme potlačit svědomí a řešit to vojensky. Nebo strčit hlavu do písku a nechat to řešit zlou "Ameriku". Nesnášíme USA, nesnášíme Rusko a různé další mocnosti, ale i my jsme bohatí z jejich válek.

Důležité informace zde:

Pokud máte dotaz nebo  nějaký problém napište jej do diskuzního fóra. Pokud to nejde napsat do fóra (soukromá data), můžete mě kontaktovat na info () rexvox.com. (prosím nekontaktujte mě kvůli práci, zodpovídám jen za webové stránky).

Pokud máme zjistit chybu a odstranit ji, tak potřebujeme informace. Informace ve smyslu rexvox mi nejede k nalezení chyby nestačí.

-prohlížeč - firefox 20, int. explorer 8, chrome 43 apod., (lze zjistit z menu "nápověda -> O aplikaci" apod.

-mnoho problémů lze odstranit vyčištěním paměti prohlížeče, většinou stačí klávesová zkratka CTRL (držet) a k ní ještě zmáčknout F5 (CTRL + F5) některé prohlížeče mívají ale problémy a tak můžete zkusit vymazat paměť přes menu prohlížeče. Podrobné návody jsou zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Aktualizujte_svou_cache

-někdy se stává, že je potřeba restartovat modem, router (vypnout a za pár minut zapnout), případně v paměti si starý obsah stránek drží i poskytovatel internetu, tak se můžete obrátit na něj, aby vymazal proxy cache nebo jejich zařízení.

-Internet Explorer 8 a nižší jsou zastaralé a Rexvox je již nemůže  podporovat a protože byla ukončena podpora i ze strany Microsoft Windows. Pokud máte Win XP a nižší budete muset instalovat jiný prohlížeč např. Firefox nebo Chrome.

• 24. ledna 2015
      • Poděkování
        1 582
      • Poděkoval(a)
        766
      • Reputace
        13 0

# 45882

aké jednoduché a zarovenvlastne nemožné ......

3 jednoduche a jasne bodx,    no v dnešnej dobe vlastne uplne nerealne .....
    • 24. ledna 2015
    • (Moderator)
      • Poděkování
        24
      • Poděkoval(a)
        317
      • Reputace
        9 0

# 45881

Každá ideologie a náboženství je problematické, když přejde do extrému.

Já to vidím takto:
      1)začít pracovat na odstranění důvodů imigrace (závislost na ropě, zbraních apod. - odstranit dodávky zbraní, zamezení nákupu a financování problematických zemí - není to hned, musí se na tom shodnout všichni.)
      2)nastavit pravidla pro imigranty - prověření (pokud nechceme aby měly v budoucnu volební práva a množstvím nás přehlasovali v našich vlastních zemích, tak nemohou mít trvalý pobyt, takže azyl dočasně, pak zpět.)
      3)jestli budou u nás musí respektovat naše zákony, vytvořit pro ně povinná pracovní místa.

Multikulturnost je dobrá, ale nesmí se to přehánět. Společnost musí mít samoopravující mechanismy, ne že to dopadne jak ve Francii.

Není pravda, že náboženství se netolerují. Jsou země, kde byly a jsou různá náboženství a většinou se začlo vraždit z politických a mocenských důvodů.
      Tento příspěvek byl upraven Pavel Dostál at 23. srpna 2015

Důležité informace zde:

• 20. ledna 2015
      • Poděkování
        1 582
      • Poděkoval(a)
        766
      • Reputace
        13 0

# 45845

pridam nazor za SR  -   neprijmat imigrantov asi nie je riešenie, ale byť prijatým imigrantom ma mať aj nejaké podmienky a povinnosti -  a v týchto by malo byť že príjma alebo teda minimálne bude rešpektovať politické, kultúrne a historické hodnoty krajiny ....    a podobne ( aj ked s nimi nemusí na 100 percent suhlasiť  - veď kto z nás s nimi súhlasí na 100 percent )  a  v prípade, že toto nemôže alebo nechce splniť sa zaviaže opustiť dobrovolne krajinu  z ktorej hodnotami sa nevie stotožniť
    • 19. ledna 2015
    • (Moderator)
      • Poděkování
        24
      • Poděkoval(a)
        317
      • Reputace
        9 0

# 45835

Zdravím. Po teroristických útocích ve Francii se stále častěji skloňují slova imigrační politika, přijímání uprchlíků apod. Co si myslíte, jaká by měla být imigrační politika ČR a EU ev. jiných států.
      Zajímal by mě Váš názor na to jak to řešit komplexněji, nejen to, že "nikoho nebudeme přijímat". Umožnit svobodu vyznání, apod.
      Díky za názory.

Důležité informace zde:

Legenda ikon a uživatelská práva

• Téma má odpovědi
    Důležité téma
    Nepřečtené téma
    Téma nemá odpovědi
    Uzavřené téma
    BBCode  povoleno
    HTML  povoleno
    You don't have permission to post or reply a topic
    You don't have permission to edit a topic
    You don't have the permission to delete a topic
    You don't have the permission to approve a post
    You don't have the permission to make a sticky on a topic
    You don't have the permission to close a topic
    You don't have the permission to move a topic

Přidat reputaci

Do you want to add reputation for this user by this post?

nebo zrušit