Fóra Hlavní kategorie České a slovenské fórum Diskuzní klub
  • Téma: Česko / Slovensko

Zpět k tématu
    (0 rates)
    • 3. listopadu 2016
      • Poděkování
        24
      • Poděkoval(a)
        21
      • Reputace
        0 0

# 61116

:)) ahooj

• 7. září 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        2
      • Reputace
        0 0

# 53626

vlastina2312 - #53625 napsal(a):
      Pavel Dostál - #53604 napsal(a):

Dobrý den. Přátelství a rodinní členové jsou rozdílné funkce.

Přátelství funguje jak na jiných sociálních sítích.

Pokud chcete dát někomu na jevo, že ten a ten člen je Váš příbuzný (je to vidět v levém sloupci v profilu uživatele), tak kliknete z Vašeho profilu na "Přidání rodinných členů" a vyplňte jeho mail. Další možnost je z profilu konkrétního uživatele.  Dotyčný rodinný příslušník to musí potvrdit a vybrat ze seznamu v jakém vztahu s Vámi je.

Nemá to žádnou jinou funkci jako zobrazení na Vaší zdi.

Pozn: dotyčný uživatel musí být nejdřív přidán jako přítel a pak teprve jej můžete požádat o rodinnou příslušnost.

ěkteří lidé klikají na vše co vidí, takže je možné, že si spletou přídat přítele a přidat rodinného přítele. Stačí ale dát ignorovat žádost.

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

motanica je to

• 7. září 2015
      • Poděkování
        932
      • Poděkoval(a)
        987
      • Reputace
        52 -1

# 53625

Pavel Dostál - #53604 napsal(a):

Pokud chcete dát někomu na jevo, že ten a ten člen je Váš příbuzný (je to vidět v levém sloupci v profilu uživatele), tak kliknete z Vašeho profilu na "Přidání rodinných členů" a vyplňte jeho mail. Další možnost je z profilu konkrétního uživatele.  Dotyčný rodinný příslušník to musí potvrdit a vybrat ze seznamu v jakém vztahu s Vámi je.

Pozn: dotyčný uživatel musí být nejdřív přidán jako přítel a pak teprve jej můžete požádat o rodinnou příslušnost.

ěkteří lidé klikají na vše co vidí, takže je možné, že si spletou přídat přítele a přidat rodinného přítele. Stačí ale dát ignorovat žádost.

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Vlasta(vlastina2312)

• 6. září 2015
    • (Moderator)
      • Poděkování
        24
      • Poděkoval(a)
        317
      • Reputace
        9 0

# 53604

Vydělávejte body i nákupem na internetu www.voxshop.cz

Důležité informace zde:

1)http://www.rexvox.com/group/18/vox-group-a-s-rex-vox-com

2)Rozcestník zde: http://www.rexvox.com/blogs/5/317

Pokud máte dotaz nebo  nějaký problém napište jej do diskuzního fóra. Pokud to nejde napsat do fóra (soukromá data), můžete mě kontaktovat na info () rexvox.com. (prosím nekontaktujte mě kvůli práci, zodpovídám jen za webové stránky).

Pokud máme zjistit chybu a odstranit ji, tak potřebujeme informace. Informace ve smyslu rexvox mi nejede k nalezení chyby nestačí.

Ideální je napsat druh zařízení:

-počítač a systém - win xp, win7,8,9,10 ,

-chytrý telefon, notebook, tablet apod.

-prohlížeč - firefox 20, int. explorer 8, chrome 43 apod., (lze zjistit z menu "nápověda -> O aplikaci" apod.

-konkrétní adresu na které chyba vznikla

-postup jak chyba vznikla (např. po kliknutí na odkaz xy napíše error apod.)

-děje se to i na jiných prohlížečích a zařízeních, nebo jen na jednom

-mnoho problémů lze odstranit vyčištěním paměti prohlížeče, většinou stačí klávesová zkratka CTRL (držet) a k ní ještě zmáčknout F5 (CTRL + F5) některé prohlížeče mívají ale problémy a tak můžete zkusit vymazat paměť přes menu prohlížeče. Podrobné návody jsou zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Aktualizujte_svou_cache

-někdy se stává, že je potřeba restartovat modem, router (vypnout a za pár minut zapnout), případně v paměti si starý obsah stránek drží i poskytovatel internetu, tak se můžete obrátit na něj, aby vymazal proxy cache nebo jejich zařízení.

-Internet Explorer 8 a nižší jsou zastaralé a Rexvox je již nemůže  podporovat a protože byla ukončena podpora i ze strany Microsoft Windows. Pokud máte Win XP a nižší budete muset instalovat jiný prohlížeč např. Firefox nebo Chrome.

• 6. září 2015
      • Poděkování
        932
      • Poděkoval(a)
        987
      • Reputace
        52 -1

# 53603

Nerozumím moc těm rodinným členům.Mám tu opravdového člena rodiny a nejde mi přihlásit do rodinných příslušníků. A potom mě žádají jiní o přidání do rodinných příslušníků a jsou pro mě cizí. Nevím jak to tu je, Může mi někdo poradit? Děkuji.

Vlasta(vlastina2312)

• Následující uživatelé poděkovali vlastina2312 za užitečný příspěvek:
    • 5. září 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 53576

Pavel Dostál - #46246 napsal(a):
      Zdravím, ano registrace by měla fungovat i na slovensku a sms by měla při vip registraci jít i na zahraniční čísla. Pokud Vám to nepůjde, napište na info /zav/ rexvox /tečka/ com, uveďte svůj reg. mail, svoje telefonní číslo a koho chcete za VIP otce. Registraci Vám provedeme sami, resp. prověříme, proč to nejde.

a když už se do toho pustíte,tak se mužete registrovat i prez  muj registrační link-dekuji

• 5. září 2015
      • Poděkování
        1 582
      • Poděkoval(a)
        766
      • Reputace
        13 0

# 53575

JESETER - #53571 napsal(a):
      vlastina2312 - #53310 napsal(a):
      Pavel Dostál - #53122 napsal:
      JESETER napsal:
      Já by jsem k teme čeko-slovensko pridal-česko-MORAVA-SLOVENSKO-každá zem má svoji historii-tím nechci vyvolávat nejakou nevraživost-ale je to fakt,krerý nejde prehlédnout

To by tam muselo být ještě Slezsko a kdoví co ještě :)

Vlastina2312: To je fakt,který nelze přehlédnout. Ale copak by se to dalo ještě dělit? Mě naopak moc mrzí že se  Československo rozdělilo na Slovenská rep a Česká rep. Jako Československá republika by jsme byli silnější.  Stále nechápu,proč  se tak dělo. Copak si to obyvatelé obou republik přáli? Myslím že ne. Jen papaláši o to stáli.Jmenovitě: Klaus a Mečiar.  

ano bylito oni-a já co budu žít jim to neodpustím-šmejdi a ješte se tím chválí

• 4. září 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 53571

vlastina2312 - #53310 napsal(a):
      JESETER napsal:
      Já by jsem k teme čeko-slovensko pridal-česko-MORAVA-SLOVENSKO-každá zem má svoji historii-tím nechci vyvolávat nejakou nevraživost-ale je to fakt,krerý nejde prehlédnout

Vlastina2312: To je fakt,který nelze přehlédnout. Ale copak by se to dalo ještě dělit? Mě naopak moc mrzí že se  Československo rozdělilo na Slovenská rep a Česká rep. Jako Československá republika by jsme byli silnější.  Stále nechápu,proč  se tak dělo. Copak si to obyvatelé obou republik přáli? Myslím že ne. Jen papaláši o to stáli.Jmenovitě: Klaus a Mečiar.  

ano bylito oni-a já co budu žít jim to neodpustím-šmejdi a ješte se tím chválí

• 30. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 53392

• 28. srpna 2015
      • Poděkování
        932
      • Poděkoval(a)
        987
      • Reputace
        52 -1

# 53318

Zuzana Gerbelova - #52176 napsal:
      Podla mna sme sa nemaly oddelit-maly sme zostat československo.Boli sme silnejši štat-ako takto oddeleny.Mam v čechach vela rodiny.Rada tam chodim.A pači sa mi,že česi sa vedia fantasticky bavit.Pači sa mi česka reč.Ja osobne ma Čechi rada.

S tím souhlasím.

Vlasta(vlastina2312)

• 28. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 53316

JESETER napsal:

to určite ano,tak dalece moje vedomosti nesahají,ale jedno vím určite a to že české království a velkomoravská ríše meli obe svoji hystorii a tvoťila se nezávisle na sobe

• 28. srpna 2015
      • Poděkování
        932
      • Poděkoval(a)
        987
      • Reputace
        52 -1

# 53312

Máte pravdu JESETERE. Kam jsme až došli od revoluce ,všichni dobře víme. Strojírenství rozprodáno,rozkradeno.... Ať se podíváme na jakékoliv závody,vše je pryč. Cementárny, Prostějov oděvy,Snaha obuv,... No prostě výroba se u nás rušila a tak vznikala nezaměstnanost. Podnik po podniku  šel do háje. I privatizace byla  taková,že to umožnilo rozkrást v republice mnoho. Bylo to uměle vytvořeno? Aby jednotlivci mohli bohatnout a jiní zase chudnout? Je sice tzv.svoboda....Ale birokracie mnohem více. Z naší republiky se stala kolonie levné pracovní síly. Vznikly soukromé korporace,které ždímají co ještě zbývá.Nevím,zda bude lépe. Důchody mizerné a vše drahé. Mnohdy dráž než v Německu. Tak si kladu otázku: Chtěli to takhle ti co cinkali klíči? Svoda slova......proč existují tedy cenzury? Ano,můžeme cestovat kam chceme. Ale mají všichni možnost cestovat? Deset procent obyvatelstva je na hranici chudoby. Důchodci za  více jak 40 let práce dostávají almužny.  Dalo by se toho vyjmenovat mnoho. Dělnické třídy si dřív vážili. Dnes se nám říká "LÚZA".  Raději už dál nebudu psát......

Vlasta(vlastina2312)

• 28. srpna 2015
      • Poděkování
        932
      • Poděkoval(a)
        987
      • Reputace
        52 -1

# 53310

JESETER napsal:

Vlasta(vlastina2312)

• 21. srpna 2015
    • (Moderator)
      • Poděkování
        24
      • Poděkoval(a)
        317
      • Reputace
        9 0

# 53122 Untitled title

JESETER napsal:

Vydělávejte body i nákupem na internetu www.voxshop.cz

Důležité informace zde:

1)http://www.rexvox.com/group/18/vox-group-a-s-rex-vox-com

2)Rozcestník zde: http://www.rexvox.com/blogs/5/317

Pokud máte dotaz nebo  nějaký problém napište jej do diskuzního fóra. Pokud to nejde napsat do fóra (soukromá data), můžete mě kontaktovat na info () rexvox.com. (prosím nekontaktujte mě kvůli práci, zodpovídám jen za webové stránky).

Pokud máme zjistit chybu a odstranit ji, tak potřebujeme informace. Informace ve smyslu rexvox mi nejede k nalezení chyby nestačí.

Ideální je napsat druh zařízení:

-počítač a systém - win xp, win7,8,9,10 ,

-chytrý telefon, notebook, tablet apod.

-prohlížeč - firefox 20, int. explorer 8, chrome 43 apod., (lze zjistit z menu "nápověda -> O aplikaci" apod.

-konkrétní adresu na které chyba vznikla

-postup jak chyba vznikla (např. po kliknutí na odkaz xy napíše error apod.)

-děje se to i na jiných prohlížečích a zařízeních, nebo jen na jednom

-mnoho problémů lze odstranit vyčištěním paměti prohlížeče, většinou stačí klávesová zkratka CTRL (držet) a k ní ještě zmáčknout F5 (CTRL + F5) některé prohlížeče mívají ale problémy a tak můžete zkusit vymazat paměť přes menu prohlížeče. Podrobné návody jsou zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Aktualizujte_svou_cache

-někdy se stává, že je potřeba restartovat modem, router (vypnout a za pár minut zapnout), případně v paměti si starý obsah stránek drží i poskytovatel internetu, tak se můžete obrátit na něj, aby vymazal proxy cache nebo jejich zařízení.

-Internet Explorer 8 a nižší jsou zastaralé a Rexvox je již nemůže  podporovat a protože byla ukončena podpora i ze strany Microsoft Windows. Pokud máte Win XP a nižší budete muset instalovat jiný prohlížeč např. Firefox nebo Chrome.

• 17. srpna 2015
      • Poděkování
        1 582
      • Poděkoval(a)
        766
      • Reputace
        13 0

# 53029

Zuzana Gerbelova - #52363 napsal:
      Jarunka Volanská - #52362 napsal:
      Jan Krátoška - #52102 napsal:
      Ahooj. Zaslechl sem takové zajímavé tvrzení, co se týká rozdělení české a slovenské republiky. Prý se česi oddělili od slováků proto, že slováci pili málo piva. Myslím, že by na tom mohlo být něco pravdy, což? :D

Tak to je dobré... Smějící se
      tiež som to počul
    • 17. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 53027

• 5. srpna 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 52550

JESETER - #52187 napsal:
      JEšTE SE VRáTíM K ROKU-1989-najde se mezi vámi nekdo,kdo by veril tomu,že se komunisti dobrovolne -jen tak vzdali-jiste naoko se vzdali-ale podle me to všechno probehlo v jejich dokonalé režii-duvod ať už byl jakýkoliv musel být natolik závažný,že to nechali tak-no a potom začalo to pravé peklo pro oba národy-začalo se rozkrádat ve velkém,až to dospelo do současného stavu,že už témer není co rozkrádat-Slovensko po rozdelení  co se týká koryt bylo na tom o hodnne hur,protože jak je známo-vladlo se zPRAHY,a tak nastalo šlenství o obsazení výnosných koryt a protože byli čerství,tak to rozkrádání melo daleko silnejší prubeh-ale dlouho tyto národy žily společne a tak žádný z dvou státu nezustal v tomto pozadu-Nejhorší na tom je,že to nejsou mimozemšťani co okrádají narod,ale príslušníci toho samého národa-v snaze nahrabat co nejvíc,pokud se dá,se nedívají napravo-nalevo a jsou ochotní dostat zbytek národa do nezávidenihodné pozice-a to v krátké dobe nastane-ONO SE DRíV NEBO POZDEJI VšECHNO PROVALí A POTOM SE DOZVíME PRAVý DUVOD KONCE
      Tento příspěvek byl upraven JESETER at 5. srpna 2015
    • 1. srpna 2015
      • Poděkování
        134
      • Poděkoval(a)
        22
      • Reputace
        0 0

# 52363

Jarunka Volanská - #52362 napsal:
      Ahooj. Zaslechl sem takové zajímavé tvrzení, co se týká rozdělení české a slovenské republiky. Prý se česi oddělili od slováků proto, že slováci pili málo piva. Myslím, že by na tom mohlo být něco pravdy, což? :D

• 1. srpna 2015
      • Poděkování
        600
      • Poděkoval(a)
        792
      • Reputace
        109 -4

# 52362

God is my strength

• 1. srpna 2015
      • Poděkování
        0
      • Poděkoval(a)
        13
      • Reputace
        0 0

# 52356

http://1url.cz/YOBG Vyhrajte si i 2000Kč
    • 27. července 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 52187

nejlepší na tom je,že se tenkrát nikdo nikoho na to neptal zda se nekdo chce ,nebo nechce rozdelit a namísto toho vypustili mezi lidi tu demagogii že nekdo na nekoho doplácel-ale o tom je už škoda mluvit-akorát me to zvyšuje tlak a i tak je to o ničem
      Tento příspěvek byl upraven JESETER at 27. července 2015
    • 26. července 2015
      • Poděkování
        134
      • Poděkoval(a)
        22
      • Reputace
        0 0

# 52176

Podla mna sme sa nemaly oddelit-maly sme zostat československo.Boli sme silnejši štat-ako takto oddeleny.Mam v čechach vela rodiny.Rada tam chodim.A pači sa mi,že česi sa vedia fantasticky bavit.Pači sa mi česka reč.Ja osobne ma Čechi rada.
    • 26. července 2015
      • Poděkování
        1
      • Poděkoval(a)
        10
      • Reputace
        1 0

# 52175

JESETER - #52157 napsal:
      JESTLI TOMU DOBRE ROZUMíM,TAK JE TOTO DISKUZNí KLUB/promiňte nejde me velké č/-česko-Slovensko-k tomuto chci ríct jen jedno-a to,že pokud budu na živu,tak neodpustím tem dvoum-Mečiarovi a Klausovi to rozdelení-každý normální človek si spočítá už tuto základní vec,že je rozdíl mít 15 mil trh a ten co máme ted a takto by jsem mohl pokračovat-ti co založili československo vedeli co delají a proč to delají

Těžké pouštět se do takových debat. Každý tah má své klady a své zápory. Trhy jsou i tak bez velkých obtíží navzájem dobře přístupné a již od počátku Československa na toto spojení jedna ze stran docela značně prodělávala...
    • 26. července 2015
      • Poděkování
        4
      • Poděkoval(a)
        123
      • Reputace
        1 0

# 52157

JESTLI TOMU DOBRE ROZUMíM,TAK JE TOTO DISKUZNí KLUB/promiňte nejde me velké č/-česko-Slovensko-k tomuto chci ríct jen jedno-a to,že pokud budu na živu,tak neodpustím tem dvoum-Mečiarovi a Klausovi to rozdelení-každý normální človek si spočítá už tuto základní vec,že je rozdíl mít 15 mil trh a ten co máme ted a takto by jsem mohl pokračovat-ti co založili československo vedeli co delají a proč to delají
      Tento příspěvek byl upraven JESETER at 26. července 2015
    • 24. července 2015
      • Poděkování
        818
      • Poděkoval(a)
        1 263
      • Reputace
        17 -5

# 52105

jako  vtip  dobrý Usmívající se

Občas dobří lidé dělají špatná rozhodnutí. To neznamená, že jsou špatní, znamená to, že to jsou jen lidi.

Legenda ikon a uživatelská práva

• Téma má odpovědi
    Důležité téma
    Nepřečtené téma
    Téma nemá odpovědi
    Uzavřené téma
    BBCode  povoleno
    HTML  povoleno
    You don't have permission to post or reply a topic
    You don't have permission to edit a topic
    You don't have the permission to delete a topic
    You don't have the permission to approve a post
    You don't have the permission to make a sticky on a topic
    You don't have the permission to close a topic
    You don't have the permission to move a topic

Přidat reputaci

Do you want to add reputation for this user by this post?

nebo zrušit