Rychlý návod - bodování

1)zaregistrujte se v síti na adrese
http://www.rexvox.com/signup
2)zvolte si VIP profil v "NASTAVENÍ" na adrese:
http://www.rexvox.com/members/edit/vip
3)pozvěte další přátelé na adrese: http://www.rexvox.com/invite
nebo pozvěte samostatným mailem a řekněte jim svoje VOX ID, které naleznete ve svém profilu v záložce INFO. Prosíme nespamujte.
4)vydělané body můžete pak nalézt na adrese: http://www.rexvox.com/points/vault

-zeptejte se nás na cokoliv ve fóru
-rozcestník je zde

(většina odkazů je dostupná z Vaší zdi z levého sloupce)

Funkce sociální sítě rexVoX

(všechny funkce zdarma pro všechny uživatele)
Pozn.: nevytvářet, nesdílet a nepřidávat jakýkoliv obsah s nelegální a erotickou tématikou.


 • Bodování - odměňování za aktivitu na síti. Možnost směny bodů za reálné měny, akcie společnosti a jiné bonusy.
 • Vlastní profil s možností úpravy vzhledu (CSS stylování). Zabezpečení krádeže hesla přes šifrování MD5 + gen. Salt (heslo nezjistí ani administrátor, při ztrátě nutno vytvořit nové)
 • Přidávání přátel, pozvánky, pozdravy, polechtání, zasílání soukromých zpráv mezi uživateli.
 • Vyhledávání členů
 • Propojení s Facebook, Twitrem
 • IM chat mezi uživateli (včetně posílání souborů, sdílení plochy PC, současné sdílení dokumentu, kreslící tabule, stavy, smiles, hraní her, zvukové upozornění, překládání chatu do mnoha jazyků v reálném čase - uživatel píše ve svém jazyce, protějšek obdrží překlad.)
 • Videochat (Flash P2P) mezi 2 uživateli
 • Skupinový chat (rozdělený podle věku a kategorií) (základní místnosti, vytváření nových místností vč. soukromých, pozvánky do místnosti, přístup pod heslem)
 • Skupinový videochat (Flash P2P) - videokonference
 • Online flash hry zdarma tříděné do kategorií dle druhu s upozorněním vhodnosti / nevhodnosti pro děti.
 • Zeď (aktivity), možnosti nastavení, vkládání odkazů, obrázků, videa odkazů na Youtube.com, upload videa do svého alba přímo u nás
 • Blog včetně WYSIWYG editoru (formátování článků, vkládání obrázků, videí, formátování textu)
 • Vytváření skupin (otevřené, soukromé)s vlastní zdí, minidiskuzí, vkládání linků, videa, obrázků (profil skupiny s možností úpravy vzhledu -CSS stylování)
 • Fotoalbum včetně hromadného uploadu (nahrání) obrázků
 • Videoalbum včetně sdílení Youtube.com a upload vlastního videa.
 • Organizér souborů (upload vlastních souborů)
 • Organizér hudby (upload vlastních MP3, MP4)
 • Vlastní stránky firem, institucí, fun stránky, zájmové, sdružení apod. (s vlastní zdí, minidiskuzí, vkládání linků, videa, obrázků, mapa firmy, -profil stránky s možností úpravy vzhledu -CSS stylování)
 • Anonymní proxy anonymní prohlížení internetu
 • Obsahové stránky s novinkami z různých okruhů zájmu. (kultůra, sport, věda, politika, zájmy ...)
 • Obsáhlé fórum s moderátorskými možnostmí (moderátorství a založení vlastních fór na vyžádání.)
 • Vyhledávání pracovních příležitostí u registrovaných firem, nabídky práce registrovaných firem.
 • Chatovací místnost vyhrazená pro hledání a nabízení zaměstnání.
 • Inzerce (inzeráty, vč. bazaru, zaměstnání apod.)
 • Uživatelské prostředí v mnoha jazycích.
 • Přístup z chytrých telefonů.
 • Bezplatné poradenství pro uživatele - nápověda.

Nápověda - často kladené otázky

Hlavní myšlenka
Podrobnou ideu projektu Vox Group a.s. naleznete na adrese: www.rexvox.com/groupdocuments/3174/56
Co znamená RexVox
RexVox je složen ze dvou slov: rex (lat. král) a vox (lat. hlas). Není ovšem až tak důležité co znamená ale spíš co představuje. Podrobnou ideu projektu Vox Group a.s. naleznete na adrese: www.rexvox.com/groupdocuments/3174/56
Sdílení
Sdílení je možnost uveřejnit svoje zážitky, fotky, soubory, videa, odkazy apod. pro určitou skupinu uživatelů dle Vašeho výběru.
Předem je nutno říci, že je zakázáno sdílet jakýkoliv nelegální obsah a obsah s erotickou tématikou.
Každý takový obsah bude po zjištění smazán a po opakovaném porušení bude uživatelské konto zablokováné, nebo smazáno a další přístup bude zakázán.
Profil
Profil, resp. profil uživatele, profil skupiny, profil stránky apod. je vytvořené administrativní prostředí, přes které spravuje uživatel svoje konto. Profil je hlavní stránkou, která je vidět pro registrované i neregistrované uživatele a Vaše přátelé. Možnost navštívit Váš profil bude mít jen ten nvštěvník, kterému to umožníte.
Nastavení: v horním menu > nastavení > soukromí > soukromí profilu
Přepnutí typu profilu
V současné době je možné používat více typů profilu.
-běžný uživatel
-anonymní uživatel
-firemní profil (firmy, organizace apod) U každého profilu je trochu jiné nastavení polí. Pokud nechcete zadávat jméno a příjmení, zvolte anonymní profil buď hned při registraci, případně kdykoliv po registraci ve svém profilu v prostředním sloupci nahoře + vyplňte znovu profilové otázky. Změny se neprojevují ihned, ale po obnovení paměti.
Profilová fotka - avatar
Každý uživatel si může nahrát svoji profilovou fotku, může si vybrat avatara z předpřipravené kolekce, nebo může použít webovou kameru k přímému nahrátí online. (kamera Vás vyfotí a rovnou nahraje obrázek do Vaší profilové fotky). Zatím nejsou podporovány animované profilové fotky. V současné době malý avatar vychází z profilové fotky. Toto nastavení není možné změnit, pouze upravit, jaká část profilové fotky bude použita jako malý avatar.
Zeď
Zeď je základní stránka jakohokoliv profilu uživatele na které se ukazují jednotlivé činnosti (aktivity) konkrétního uživatele a jeho přátel.
Každý uživatel si může nastavit jaké všechny činnosti se mu budou zobrazovat na zdi.
Nastavení: v horním menu > nastavení > soukromí > poslední aktivity
Hlavní strana - zdi
Existují dvě hlavní strany - zdi. a) hlavní strana (zeď) pro neregistrované nebo nepřihlášené uživatele. Standardně www.rexvox.com. Tato hlavní strana se zobrazuje pouze nepřihlášeným, nebo neregistrovaným uživatelům
b) hlavní strana (zeď) pro registrované a přihlášené uživatele. Standardně http://www.rexvox.com/members/home . Tato hlavní strana se zobrazí POUZE Vám po registraci a po přihlášení a je výchozí stranou s Vaší zdí, novinkami, RSS zdroji, upozorněními, přáteli apod. Tuto stranu si můžete částečně upravit v "uživatelském editoru vzhledu". Např. si upravit rozvržení boxů, přidat svůj zdroj novinek přes RSS apod.
Pozn.: činnosti, které provádíte na své hlavní straně (zeď) se částešně mohou přenášet do Vašeho profilu. (např. když zadáte sdílení apod.)
Nastavení: v bočním menu > uživatelský editor stránek >vybrat stranu z menu :home page > myší přesouvat boxy a měnit jejich možnosti.
Změna vzhledu hlavní strany po přihlášení / profilu - změna vzhledu stránek
V současné době je možné měnit vzhled
-hlavní strany profilu pomocí CSS (stylů)
Nastavení: z levého menu > změnit profil > karta styl profilu > do pole vložit vlastní styl, např. barvu textu, barvu pozadí apod. (doporučujeme příliž neexperimentovat)
-hlavní uživatelovy stránky pomocí "uživatelského editoru stránek"
Nastavení: v bočním menu > uživatelský editor stránek >vybrat stranu z menu :home page > myší přesouvat boxy a měnit jejich možnosti. (doporučení příliž neexperimentovat, neodstraňovat důležité boxy jako odkazy pro nastavení apod.)
Help - zpětná odezva - feedback - hlášení chyb - nápady
V případě problémů můžete naší administraci napsat zprávu, Váš nápad apod. Odkaz na formulář je na konci stránky "Podpora"
Také zde můžete procházet již zodpovězené dotazy a hlasovat.
Jazyková lokalizace - přepnutí jazyku
Systém umožňuje nastavení vlastního jazyka z roletového menu na konci stránky.
V současné době je podporována angličtina, němčina a čeština. (některé fráze nebyly dosud přeloženy a tak se pravděpodobně budou zobrazovat v angličtině)
Změna hesla - ztráta hesla - změna e-mailu
Při ztrátě hesla není možné původní heslo zaslat. Heslo je zakódováné jedném směrem. Ani administrátor s přístupem k databázi jej nemůže přečíst. Při ztrátě hesla je možné nastavit nové. V tom případě můžete navštívit odkaz zráta hesla z odkazu, který Vám nabídne systém po špatném přihlášení.
-změna hesla, změna e-mailu a další nastavení soukromí
Nastavení: přihlásit se >z horního malého menu > nastavení > a kliknout na karty, které se to týká
Nastavení stránka po přihlášení
Ve svém profilu je možné nastavit, na jakou stránku po přihlášení to uživatele přesměruje. Může to být jakákoliv interní stránka ze systému např. patřičné fórum. Stránky zadávejte prosím relativně, tj. BEZ http://www.rexvox.com. Zbytek adresy si můžete zkopírovat z adresního řádku prohlížeče.
Moje www
Odkaz "Moje www" slouží pro uživatele, kteří chtějí navštěvovat svoje stránky, ale nechtějí opouštět náš systém. Jejich stránky se načítají do tzv. iframu, což umožní načíst cizí stránku do jiné. Funkčnost je v pořádku, problém mohou dělat stránky s ochranou proti načtení do systému, zabezpečené stránky apod. Nastavení adresy je možné v profilu, nebo když nejste přihlášeni, tak pomocí JS a cookies. Stránku můžete zadávat i ručně do vstupního pole a tak můžete prohlížet i cizí stránky z internetu.

Priorita nastavení:

1)odkaz odeslaný z pole vlevo,
2)odkaz nastavený v profilu - po přihlášení,
3)odkaz uložený přes zaškrtávací pole

Pro větší komfort je možné skrýt hlavičku našeho systému šipkou v pravém horním rohu a také skrýt dolní lištu chatu.

Skript pro umístění ikony pro přepnutí do našeho systému přímo z Vašich stránek naleznete na adrese: www.rexvox.com/pages/advertising, případně nás kontaktujte při problémech, nebo pro informaci.
Anonymní proxy - anonymní prohlížení internetu
Slouží k jednoduchému prohlížení internetových stránek, když potřebujete skrýt svoji identitu. Např. IP adresu. Více na adrese: www.rexvox.com/pages/anonymni-proxy/, případně nás kontaktujte při problémech, nebo pro informaci.
Sítě
Sítě jsou vlastně kategorie uživatelů pro lepší identivikaci při hledání. V sočasné době je k dispozici síť Česká republika.
Facebook - Twitter - Gmail apod.
Systém umožňuje propojení se sociálními sítěmi, přihlašování a import kontaktů z webových i desktopových mailů (programů a aplikací). Z Facebooku můžete importovat i Vaše fotky a alba, přes "moje sociální DNA > karta fotky
Nastavení připojení: v levém sloupci > moje sociální DNA > kliknout na požadovaný server > vyplnit do vyskakovacího pole potřebné údaje a zaškrtnout volby
Pozvání přátel
Pozvání přátel funguje na více úrovních
-ručně zadáte e-mail přítele (kterého chcete pozvat)
-importujete e-mailové adresy přátel např. přes soubor z programu thunderbird (podpora v blízké době)
-pokud máte účet na facebooku nebo twitteru, tak se můžete připojit (viz. facebook) a vybrat přátelé k pozvání
Seznamy přátel - přidat do seznamu
Ve svém profilu vidíte zobrazení přátel a odkazem dole v nich můžete listovat.
Jsou k dispozici tyto funkce:
-přidat přítele / odstranit přítele (po nalezení přítele přes odkaz z menu, resp. Uživatelé
-odstranit přítele můžete také z profilu z Vašeho seznamu přátel
-přidat do seznamu - můžete vytvářet seznamy přátel a seskupovat je ve skupinách a ty pak použít např. při zasílání zpráv pro více příjemců v daném seznamu. (např. nejbližší rodina, nejbližší přátelé, kolegové z práce apod.). Vyvolání patřičné skupiny ve zprávách se uskuteční napsáním prvních pár písmen skupiny, podobně jako pro jednotlivého přítele. (tip: když si všechny skupiny pojmenujete nějakou předponou, např. "skupina přátelé", "skupina práce" apod., tak si nebudete muset pamatovat jména skupin a zadáte jen skupina a nabídnou se Vám všechny možnosti)
Rodina - přátelé - rodinní příslušníci
Ve svém profilu vidíte zobrazení přátel a odkazem dole v nich můžete listovat.
Přátelé můžete přidat mezi rodinné členy volbou "Přidat rodiného člena". Je možné vybrat vztah k členovi, např. manželka, bratr apod. Protějšek obdrží zprávu a tu bude muset potvrdit.
Blog - zápisník
Blog je jednoduchý editor článků. V blogu můžete uveřejňovat jakékoliv články, přidávat je do kategorií, rozhodovat, zda jsou publikované a kdo je může vidět. Do blogu je možné přidávat i fotografie, odkazy, upravovat formát textu a mnoho dalšího.
Hledání uživatelů - odkaz uživatelé
Hledání uživatele podle dostupných kritérií. Pozn.: někteří uživatelé nemusí být nalezeni, protože zakázali zobrazování ve výsledcích hledání
Nastavení: v horním menu > nastavení > soukromí > Nezobrazovat mě v hledání (nedoporučeno, avšak možné)
Skupiny
Skupiny je seskupení uživatelů, kteří mají podobný cíl, zájem, zálibu apod. Např. komunita internetového fóra, hobby zájmu apod. Skupinu může založit kterýkoliv uživatel a pozvat do ní své přátelé.
a)Skupiny mohou být otevřené - kdokoliv se může připojit.
b)Na pozvání nebo po schválení
Každá skupina má svoji zeď, profil a hlavní stranu. Také má svoji minidiskuzi a fotky. Větší skupiny mohou požádat o založení plnohodnotného fóra.
Skupina má svého jedoho vlastníka - zakladatele a může mít více moderátorů.
Stránky
Stránky slouží pro propagaci firmy, sdružení, fun stránky, apod. Každý uživatel může založit více stránek a přiřadit k ní administrátory. Každý stránka má svoji zeď, profil a hlavní stranu. Také má svoji minidiskuzi a fotky.
Fórum
Fórum slouží k prezentaci názorů registrovaných uživatelů. Může být použito pro komunitní stránky např. různé vývojářské týmy a uživatelské podpory. Každé subfórum může mít více moderátorů.
Pokud byste měli zájem o vytvoření vlastního fóra a stát se moderátorem, napište nám.
Soubory - sdílení souborů.
Sdílení souborů je vlastně adresář - kartotéka, kde můžete přidávat svoje soubory ke sdílení s ostatními. Soubory můžete ukládat do různých kategorií, rozhodovat kdo soubor může stáhnout apod.
Fotky / fotoalbum.
Fotoalbum je kartotéka, kde můžete přidávat svoje fotky ke sdílení s ostatními. Fotky můžete hromadně nahřát (uploadovat) na náš server.
Hudba - hudební soubory MP3.
Pokud mát svoji oblíbenou hudbu v MP3, můžete ji nahrát na náš server a pak ji poslouchat z vestavěného mediaplayeru.
Video - video soubory.
Můžete sdílet videosobory např. z Youtube.com (v blízké době bude možno nahrávat videa na náš server.)
Hry - výběr her
Online flash hry tříděné do kategorií.
Novinky - Zpravodajství - RSS
Zpravodajská stránka s aktualitami z různých oborů. Načítá se z RSS zdrojů
Pozn.: nesdílet komerční zdroje RSS. (ne všechny RSS zdroje nejsou použitelné pro komerční web, např. ČTK). Ty můžete používat pouze pro vlastní potřebu. Sdílet pouze RSS prověřené nekomerční zdroje.
Chat / videochat / videokonference
Na spodním okraji obrazovky se zobrazují možnosti chatu.
-chat s jednotlivým uživatelem (vpravo)
-videochat s konkrétním uživatelem
nastavení: pokud je uživatel online je možné otevřít konverzaci poklepáním na jeho jméno a poté mu poslat dotaz (request) pro spojení videchatu. Jedna z ikon z chatovacího okna. Tento zaslaný odkaz protějšek musí potvrdit a poté vy můžete otevřít zaslaným odkazem okno s videchatem. Pro do správné fungování videochatu je nutno mít nainstalovaný aktualizovaný Flash plugin do Vašeho prohlížeče. (Tento flash plugin musí mít oba uživatelé).
Pro funkčnost je nutné mít alespoň mikrofon. Spojení může trvat až 20s. Pokud trvá déle, něco není v pořádku a obvykle obdržíte i chybové upozornění.
Pozn.: také je možno využít videokonferenci, kdy se spojí více lidí naráz.
-chatovací místnosti (možnost založi vlastní místnost, nebo vstoupit do místnosti přednastavené, funkce soukromých místností na heslo a na pozvání)
-videokonferece - videochat s více uživateli současně
nastavení: pokud je uživatel online je možné otevřít konverzaci poklepáním na jeho jméno a poté mu poslat dotaz (request) pro spojení videchatu. Jedna z ikon z chatovacího okna. Tento zaslaný odkaz protějšek musí potvrdit a poté vy můžete otevřít zaslaným odkazem okno s videchatem. Pro do správné fungování videochatu je nutno mít nainstalovaný aktualizovaný Flash plugin do Vašeho prohlížeče. (Tento flash plugin musí mít všichni uživatelé). Dalším uživatelům můžete poslat pozvánky odkazem "pozvat uživatele"
Chat - posílání souborů, kreslící plocha, spolupráce nad textovým dokumentem
V chatovací místnosti nebo v chatu s jedním uživatelem můžete využít další možnosti ke komunikaci.
-posílání souborů
-kreslící plocha
-otevřít soubor a na dálku v něm psát s druhým uživatelem a spolupracovat s ním na úpravách dokumentu.
Inzerce - bazar
Soukromá inzerce pro regisrované uživatele
Co je bodování?
Bodování je získávání bodů za aktivitu v síti.
Co je to aktivita v síti?
Aktivita v síti je jakákoliv činnost na síti. Např. pozvání uživatele, který se zaregistruje do VIP profilu, nasání blogu (článku), zaslání videa, komentáře apod. Za většinu aktivit na síti jsou připisovány body.
Co potřebuji k tomu abych mohl(a) začít získávat body? Kde se mohu registrovat?
-Běžná registrace v síti www.rexvox.com/signup
-Stát se VIP členem. Bodování je přístupné pouze členům s VIP profilem.
-Přepnutí do VIP profilu je zdarma na adrese: www.rexvox.com/members/edit/vip
Obecný postup - jak začít získávat body?
1. zaregistrujte se zde: http://www.rexvox.com
2. pokud jste již registrováni přhlaste se do svého profilu
3. klikněte vlevo níže v menu na váš VIP účet
4. klikněte nahoře vpravo na VIP členství
5. vyplňte vaše číslo telefonu včetně mezinárodní předvolby +420
6. pod polem s vašim telefonem klikněte na odkaz odeslat SMS
7. pokud je vpravo vidět zelené kolečko s fajfkou vyčkejte 10 min. i déle na SMS
8. vložte kód i s pomlčkami
9. vyplňte pravdivě zbytek formuláře (poslední dvě pole jsou nepovinná)
10. stal jste se VIP členem - můžete začít vydělávat body
11. za body dostanete Kč, nebo akcie společnosti Vox Group a.s., nebo jiné výhody
12. kolik máte bodů a co za body můžete koupit naleznete ve vaší peněžence: moje body
13. doporučujeme body vyměnit za akcie společnosti, nebo střádat a nevybírat. Podle množství bodů a Akcií se bude rozdělovat zisk společnosti. Akcie mohou mnohokrát stoupnout na ceně podle úspěšnosti firmy.
14. možnost směny Voxů za Kč, akcie, atd. zde: Exchange
dosáhnete-li minimální potřebný počet bodů, objeví se v posledním sloupci body možnost směny
15. tabulka kolik za co dostanete zde: Bodování
16. výpis kolik za co jste dostali zde: Transakce
17. výpis za co jste body utratili zde: Change history
18. kdo je váš otec a syn zde: klikněte nahoře vpravo na VIP členství
19.Strategie rodiny pro získání co nejvíce bodů je co nejvíce členů rodiny zapojit za sebe. Poslední článek bude získávat další členy. Pokud za sebe zapojíte 13 členů, obdržíte jako rodina celkem 2000 bodů za jednoho získaného člena. Viz tabukla zde: Bodování
20.Strategie jednotlivce je, sám na sebe získat co nejvíce vip členů.
Viz tabukla zde: Bodování
21. Další členy můžete pozvat pomocí odkazu, který zašlete známému s vysvětlením jak na to. Po kliknutí na tento odkaz se novému členu otevře přihlašovací formulář. Po vyplnění a zprovoznění pomocí jeho E-mailu může kliknout opět na na VIP členství. Ve formuláři budete předvyplněn Vy jako otec. Prosím odkaz zasílejte pouze lidem, kteří vás znsjí. Nespamujte !!! Spameři budou vyloučeni ze skupiny vip.
22. Další členy můžete pozvat pomocí vašeho Vox ID, které ústně nebo písemně předáte svámu známému. Vox ID naleznete ve vašem profilu v záložce info, které ústně nebo písemně předáte svámu známému. On vás vyplní do vip formuláře jako otce.
nebo
Další členy můžete pozvat pomocí vašeho přijmení, nebo e-mailu, které ústně nebo písemně předáte svámu známému. On vás vyplní do vip formuláře jako otce.

Naučte se používat a znát síť a její základní myšlenku. Bude potom snazší vše vysvětlit a zaujmout další členy.

PROSÍME NESPAMUJTE !!!
Nenní to účinné a my potřebujeme budovat dobrý image.
Kolik bodů získám za jakou aktivitu?
Počet bodů je různý dle důležitosti aktivity a bude v budoucnu zveřejněn v přehledné tabulce.
Upozornění: počet bodů za jednotlivé akce se může měnit.

Současná zkrácená tabulka je zde:

a)za registraci VIP uživatele (upozornění – registrace do VIP profilu je naprosto zdarma)
1.000 bodů ... získání registrovaného uživatele VIP
500 bodů ... tvůj syn získá registrovaného uživatele VIP
250 bodů ... tvůj vnuk získá registrovaného uživatele VIP
atd. další poloviny, dokud se nezačne rozdělovat každému 1 bod.

Přehled bodovaných aktivit a jejich limitů je v tabulce na adrese: www.rexvox.com/points/help

Získání VIP uživatele znamená, že běžný uživatel sítě ověří jako VIP uživatel pomocí kódu, který mu přijde na mobilní telefon. Aby Vám byly připsány body musí Vás tento uživatel uvést jako svého otce (referrera), resp. jako uživatele, který ho pozval na síť.

Možnosti pozvání k registraci VIP:

-pozvánkou na adrese http://www.rexvox.com/invite V této pozvánce je automaticky generovaný Váš kód, tedy po kliku na odkaz v mailu se uživateli již přednastaví otec na Vaše ID a v případě, že jej uživatel nezmění, tak budete uvedeni jako otec a Vám a Vašim předkům budou připsány body.

-ústní, telefonický, mailovou zprávou. (ideální předat vizitku s Vaším ID a mailem)
-uživatel si sám vyhledá svého otce podle možných údajů. (dle mailu, jména, id, nebo nicku)
-umístění referenčního odkazu s ID na Vaše webové stránky nebo do Vašeho profilu.
formát referenčního odkazu je http://www.rexvox.com/signup/?ref=Vaše_ID (Vaše ID naleznete ve Vašem profilu v záložce „info“)
Váš odkaz vč. Vašeho ID můžete nalézt také na adrese www.rexvox.com/invite/reflink. Stačí ho pak zkopírovat a vložit do emailové zprávy a zaslat přátelům.

b)10 bodů ... za nahrání profilové fotky
c)1 bod ... za ostatní aktivity.
Strategie jak získat co nejvíce bodů?
Rodinná strategie
Strategie rodiny pro získání co nejvíce bodů je co nejvíce členů rodiny zapojit za sebe. Poslední článek bude získávat další členy. Pokud za sebe zapojíte 13 členů, obdržíte jako rodina celkem 2000 bodů za jednoho získaného člena. Viz tabukla zde: Bodování.

Strategie jednotlivce
Strategie jednotlivce je, sám na sebe získat co nejvíce vip členů.
Viz tabukla zde: Bodování
Proč získávám body a ne rovnou koruny, nebo bonusy?
Vzhledem k tomu, že se hodnota jednotlivých měn a bodů může měnit a přizpůsobovat skutečným kurzům a vývoji síti a zveřejňované reklamně bylo nutno zavést Vox body.
Co mohu se získanými body dělat?
Získané body je možné směnit např. za:
peníze, akcie Vox Group, kupóny pro různé herní systémy, dárky a bonusy.
(Všechny způsoby směn nemusí být vždy přístupny)
Kde mohu směnit body za reálnou měnu nebo bonusy?
Pokud získáte body v hodnotě 100 Kč je možné je směnit za Kč, akcii, nebo jiné výhody zde www.rexvox.com/points/exchange
Doporučujeme směnu za akcie, nebo body nechat zúročit.
Kde se dozvím kolik mám bodů a kde bude možné směnit body?
Aktuální výši Vašich bodů získáte na adrese www.rexvox.com/points/vault
Na stejné adrese pak můžete i body směňovat.
Co je zakázáno?
-nepravdivé údaje o naší síti a možnostech výdělku (nadhodnocování výdělku apod.)
-účelové mnohonásobná aktivita, např. nahrávání kvanta fotografií. (Systém tomuto přechází a omezuje denní a měsíční limit pro každou aktivitu. Také se vystavujete postihu smazání účtu)
-mailové spamování (mnohočetné) rozesílání mailů neznámým uživatelům, nebo uživatelům, kteří vyjádřili nesouhlas se zasíláním.
-spamování různých cizích diskuzních fór, článků apod.
-nepovolené vylepování plakátů, vhazování do schránek s označením „nevhazovat reklamu“ apod.
Co je povoleno?
-rozeslání mailu (pozvánek) svým skutečným kamarádům a známým
-ústní a telefonické doporučení
-regulérní Vámi objednaná reklama
-referenční odkaz s ID v podpisech v cizích diskuzních fórech tam, kde je odkaz povolen
-referenční odkaz s ID ve vlastních příspěvcích na jiných sociálních sítích nebo na Vašich vlastních webových stránkách.


Pokud máte pochybnosti o vhodnosti, kontaktujte nás.
Kde mohu najít propagační materiály?
Bannery, loga, odkazy apod. můžete nalézt na adrese: www.rexvox.com/pages/advertising
Proč Rexvox.com a ne jiné sociální sítě?
Protože jiné sítě nejsou samotných uživatelů. Na Vaší síti RexVox máte všechny potřebné funkce pod jednou střechou a navíc můžete rozhodovat jaký bude jejich vývoj a jakým směrem se síť bude ubírat. V neposlední řadě máte možnost za svou aktivitu v síti získávat body a výdělek.
Není výdělek a rozhodování podvod?
Není. Naše / Vaše síť je založena na pragmatickém výpočtu, resp. co síť vydělá na reklamě a jiných činnostech to se vrátí do vývoje a zpět VIP uživatelům podle získaných bodů. Nenabízíme nereálné výdělky. Výdělky budou takové jaká bude úspěšnost (návštěvnost) sítě. Tento projekt byl připravován přes 2 roky z toho 1 rok probíhá realizace a ladění systému.

Důkaz transparentnosti:

-většina podvodných firem je založena na několika skutečnostech: />
/>
a)za registraci musíte zaplatit - u nás nemusíte - žádné vklady nepřijímáme
b)vysoký limit pro výplatu a když se k němu přiblížíte následuje zablokování konta nebo jiné překážky, abyste si vklad nemohli vybrat.
c)žádný viditelný záměr a vývoj do budoucna - pouze výdělky (naše idea není jen na peněžním výdělku, ale i na "nepeněžních výhodách".)
d)neprůkazná struktůra firmy
e)nemožnost diskuzovat, nikdo neodpovídá na maily

-síť RexVox.com vlastní akciová společnost Vox Group, a.s. se základním kapitálem 2.000.000,- Kč. Akciové společnosti mají kontrolní mechanismy viz.: cs.wikipedia.org/wiki/Akciov%C3%A1_spole%C4%8Dnost
-akcie Vox Group a.s. Akcie Vox group vlastní společnost Rex Vox, s.r.o., která veškeré zisky používá k navýšení základního jmění společnosti Vox group a.s.a k vydání nových emisí akcií, které zdarma rozdává za aktivitu na síti.
-všechny platby jsou k nahlédnutí na transparentním účtu na adrese: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2000253648"
-systém firmy je otevřen komukoliv, kdo chce vyvíjet činnost a tím se i podílet na rozhodování
-plánujeme internetové hlasování o dalším směrování firmy a sítě (připomínky od akcionářů a uživatelů zapracováváme do projektů)
Jak bude firma a výdělek financován?
Financování by mělo být složeno z více složek. Hlavní prvotní investice je ze soukromých zdrojů. Další financování bude z reklamy a dalších činností spojené se sítí a podnikatelskými aktivitami Vox Group a.s. V neposlední řadě budou mít uživatelé výhody "nepeněžní povahy", např. velké skupinové slevy, telofonování za pakatel přes vlastního virtuálního operátora apod.
Není to jen o přímém výdělku?
Není to jen o přímém výdělku, ale i dalších výhodách ze založení velké a silné skupiny lidí. Informace o nepeněžních výdělcích a hlavní ideu naleznete na adrese: www.rexvox.com/groupdocuments/3174/56
Proč akcie?
Dodržujeme slovo a slogan Vaše cesta (Vaše síť) a proto můžete za aktivitu získat akcie Vox Group, a.s. a tak se aktivně podílet na rozhodování dalším běhu. Také je dlouhodobými zkušenostmi prokázáno, že majitel ke svému majetku lepší vztah než k cizímu majetku.
Kolik si vydělám?
Stanu se milionářem?
S největší pravděpodobností ne. Ale pokud to půjde dobře, získáme uživatelskou sílu, výrazné slevy, bonusy i nějaký rozumný příjem z reklamy.

Mohu získat slušný příjem?
Zatím jsme na začátku a nemáme statistiky k dispozici. Pokud získáte hodně VIP uživatelů a navíc oni budou dále aktivní (né nutně při registraci dalších, ale třeba i v návštěvnosti jejich příspěvků, skupin a profilů) předpokládáme, že by se to mohlo podařit. Nebude to ale hned a bude to také záležit na celkové úspěšnosti sítě, protože podnikáme všichni společně a zisk se dělí podle poměru nasbíraných bodů. (v případě, že body hned nevyměníte za akcie nebo peníze či jiné bonusy.)
Rady a možnosti jak získávat co nejvíce bodů?
-nastudovat hlavní myšlenku sítě na adrese www.rexvox.com/groupdocuments/3174/56. Pokud budete vědět o co jde, tak lépe vysvětlíte proč používat náši společnou síť oproti ostatním sítím a systémům.
-naučit se používat síť a co nejvíce jejich funkcí. Budete moci lépe poradit svým uživatelům.
-nastavit si v prohlížeči hlavní stránku a tím zvýšit návštěvnost sítě.
-jste provozovateli diskuzních fór, webů a jiných systémů? Zašlete jim e-mail s referenčním odkazem a doporučením. Případně pokud byste měli zájem, můžete vytvořit web, diskuzní fórum, skupinu přímo u nás a pozvat je sem. (s převodem uživatelů a obsahu Vám pomůžeme, kontaktujte nás na info@rexvox.com). nebo můžete založit skupinu a svoje webové stránky nebo fórum můžete načíst pomocí předchystaneho iframeu k sobě do skupiny. (zvýšíte návštěvnost své skupiny, ale zůstanou Vám nezávislé stránky.)
Není to komunismus nebo socialismus?
Komunismus ani socialismus to není :) . Každý svou aktivitou vydělává na sebe a část se využije na další vývoj systému. Nejblíže se asi jedná o demokratickou společnost. Tj. Podle počtu bodů, resp. akcií uživatelé rozhodují o dalším vývoji.
Jsou nějaká rizika?
Žádná finanční rizika nepodstupujete, protože žádný vklad nepotřebujete. Jedinné riziko je, že nás někdo bude považovat za utopisty a idealisty nebo blázny. Hodně zakladatelů obrovských firem na začátku ostatní považovali také za blázny ale dnes se jim už směje jen blázen. Žádná sociální síť není Vaše a nikdo Vám nedá ani halíř za to, že ji používáte. Tak proč nepřesídlit i s kamarády na Vaši síť. Už nyní má síť RexVox.com našlápnuto na velkou funkcionalitu a postupem času by se měly ne vždy 100% funkce zbavit nějakých těch much. (zakladatelé sítě nejsou miliardáři ani milionáři a na vývoj neměli několik let podobně jako ostatní internetoví giganti.)
Jaký je plán do budoucna?
Plánů je hodně Plány budou konzultovány se samotnými VIP uživateli a podle největšího počtu hlasů se bude vývoj vyvíjet dál. V první řadě je nutné nasbírat větší základnu uživatelů a obsah a tím i návštěvnost a používání sítě. Časem se začne bodovat i další aktivita sítě, např. návštěvnost profilu, návštěvnost skupin atd. Tímto způsobem bodu odměňováni uživatelé, kteří jsou zakladateli, případně aktivní moderátoři skupin.