RSS zdroje

Nejoblíbenější

Nejkomentovanější

Nejnavštěvovanější

 

Poslední RSS zdroje

Novinky.cz - Domácí
Novinky.cz - zpravodajský server
 • May 28, 2017 11:55:01 AM
  Spojené státy jsou i s Donaldem Trumpem v Bílém domě nadále připraveny a odhodlány v případě potřeby bránit jakéhokoliv napadeného člena NATO. A spojence o tom výslovně ujistily špičky Trumpovy administrativy. V České televizi se na tom shodli vojenský šéf NATO Petr Pavel a ministr obrany Martin Stropnický (ANO).
 • May 28, 2017 11:32:02 AM
  Lidovci by chtěli, aby se volební koalice mohly snadněji dostat do Sněmovny. Hranice by se podle nich pro dvoukoalice měla snížit z 10 na sedm procent. V neděli se na tom usnesl sjezd KDU-ČSL. Lidovci jdou do sněmovních voleb v tandemu s hnutím STAN.
 • May 28, 2017 10:05:00 AM
  Postoj prezidenta Miloše Zemana ve vládní krizi mu sebral část voličů. Naopak přibylo potenciálních voličů bývalého předsedy Akademie věd ČR Jiřího Drahoše. I přesto by teď nejvíc Čechů v prezidentských volbách hlasovalo pro Zemana. Vyplývá to z průzkumuspolečnosti Median pro Český rozhlas.
 • May 27, 2017 6:00:02 PM
  Koalice lidovců a Starostů má předvolební klip. Představila ho na víkendovém sjezdu KDU-ČSL. Krátký snímek natočil Filip Renč ve svém melodramatickém stylu. Jde o kratičké příběhy dvou kamarádů, kteří vše dělají společně a nerozdělně, jako dva skauti, ke kterým např. šéf STAN Petr Gazdík celoživotně patří.
 • May 27, 2017 4:38:02 PM
  Památník rodičům Wintonových dětí byl odhalen v sobotu odpoledne na pražském hlavním nádraží. Dílo s názvem Památník rozloučení v podobě repliky dveří vlaku nechaly vyrobit děti zachráněné sirem Nicholasem Wintonem.
 • May 27, 2017 3:08:01 PM
  Premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka říká, že předvolební kampaň sociálních demokratů bude teprve gradovat. Moje vize České republiky je vize země, kde nevládne mocenská dvojice Andrej Babiš a Miloš Zeman, řekl Sobotka v rozhovoru pro deník Právo.
 • May 27, 2017 2:27:01 PM
  Teroristické útoky v Evropě jsou dílem naší zbabělosti, která je vydávána za multikulturní toleranci, řekl prezident Miloš Zeman při sobotní připomínce 70 let od poválečného založení nových Lidic.
 • May 27, 2017 2:24:00 PM
  Předsedou KDU-ČSL byl v sobotu na sjezdu zvolen Pavel Bělobrádek. Porazil svého vyzyvatele - zlínského hejtmana a senátora Jiřího Čunka. Pro Bělobrádka hlasovalo 84 procent delegátů. Obdržel tedy 227 hlasů z 276. Delegáti také rozhodli, že Bělobrádkovi bude i nadále krýt záda ministr zemědělství Marian Jurečka.
 • May 27, 2017 2:22:01 PM
  Stovky možná tisíce žlutých triček s nápisem Na Sněžku pro Pavlínku zaplnily v sobotu Pec pod Sněžkou. Dívenka v sedmi měsících zázračně přežila atak meningokoka. Nemoc si ale vybrala krutou daň. Dnes dvouleté dítě z Karviné připravila o zrak, pravou nožičku a poškodila mozek. Dívenka s otokem mozku trpí epilepsií. Nadační fond KlaPeto zasvětil letos pátý jubilejní ročník charitativního výstupu na nejvyšší českou horu pomoci Pavlínčině rodině.
 • May 27, 2017 11:56:00 AM
  Zlínský hejtman a senátor a bývalý předseda lidovců Jiří Čunek se rozhodl, že bude kandidovat znovu na předsedu KDU-ČSL. Oznámil to až v sobotu v Praze na víkendovém sjezdu lidovců. Dosud byl jediným adeptem na předsedu současný lídr KDU-ČSL Pavel Bělobrádek.