RSS zdroje

Nejoblíbenější

Nejkomentovanější

Nejnavštěvovanější

 

Poslední RSS zdroje

Novinky.cz - Domácí
Novinky.cz - zpravodajský server
 • Sep 24, 2017 5:26:02 PM
  Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost, v níž bývalý středočeský hejtman David Rath poukazoval na domnělou podjatost senátu Nejvyššího soudu (NS) a zpolitizovanost jeho rozhodování. ÚS ale uznal, že kauza kolem Ratha je extrémně medializovaná a výroky prezidenta Miloše Zemana směrem k soudcům byly na hraně přiměřenosti.
 • Sep 24, 2017 12:35:02 PM
  Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) v pořadu Otázky Václava Moravce v neděli uvedl, že byly zrušeny všechny seskoky parašutistů na veřejných akcích. Armáda tak reagovala na sobotní incident na Letné, kde výsadkář dopadl mezi diváky. Zraněni byli celkem tři lidé.
 • Sep 24, 2017 12:09:01 PM
  V hádku o hodných a zlých Američanech a Rusech se zvrhla nedělní debata v ČT mezi ministrem obrany Martinem Stropnickým (ANO) a poslancem KSČM Alexanderem Černým. Ostrá slova padala zejména kvůli situaci v Severní Koreji, na Ukrajině a ruských a běloruských cvičení Západ 2017.
 • Sep 24, 2017 11:59:01 AM
  Ministerstvo školství nebude nijak zasahovat do pravomoci škol, které rozhodují, co žáci smí a nesmí nosit. V pořadu Partie televize Prima to řekl ministr školství Stanislav Štech (za ČSSD). Reagoval tak na rozhodnutí soudu, který se v týdnu postavil za školu, jež zakázala nošení hidžábu.
 • Sep 24, 2017 10:14:00 AM
  Herec Jan Tříska je ve vážném stavu v nemocnici. Novinkám to potvrdila Uljana Donátová, PR manažerka a tisková mluvčí filmu Na střeše, ve kterém vystupuje právě Tříska. Podle serveru Blesk.cz spadl v sobotu do Vltavy z Karlova mostu. Z vody ho vytáhla dvojice z výletní lodi.
 • Sep 23, 2017 2:18:02 PM
  Předseda KSČM Vojtěch Filip v rozhovoru pro Právo odmítl povolební koalici s ANO a varoval před spojenectvím babišovců s ODS. Evropská komise podle něj řeší jen následky migrační krize, nikoli příčinu, kterou Filip vidí ve válečných konfliktech.
 • Sep 23, 2017 1:09:03 PM
  Spíše chladné počasí, na které si lidé museli v posledních dnech zvyknout, bude panovat v Česku i na konci září. V říjnu pak propukne podzim naplno a rtuť v teploměrech klesne ještě níže. Vyplývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), který byl zveřejněn v sobotu.
 • Sep 23, 2017 8:26:03 AM
  Bývalý středočeský hejtman David Rath, který je nepravomocně odsouzen za přijímání úplatků, podal ústavní stížnost. Týká se červnového rozsudku Nejvyššího soudu (NS), který svým verdiktem vrátil do hry odposlechy v korupční kauze exhejtmana. A to v reakci na stížnost ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO). O nejnovější Rathově stížnosti informoval v sobotu server iRozhlas.cz.
 • Sep 23, 2017 6:57:02 AM
  Dálniční síť ČR, která má nyní 1226 kilometrů, se nejbližších týdnech, tedy těsně před říjnovými parlamentními volbami, rozšíří o dalších 13 km.
 • Sep 23, 2017 3:00:02 AM
  Jako boj, při kterém neexistují žádná pravidla, vnímají někteří rodiče spory o získání dětí do své péče. Podle zjištění Práva přitom rapidně roste počet případů, kdy zejména matky křivě obviní otce svých dětí z jejich sexuálního zneužívání.